forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Import export danych

Jestem zażenowany
  • Dodano: 4 wrz 2018, 11:48
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Dziwna sprawa - dlaczego nie wpadliście na pomysł, żeby umożliwić import-export danych między firmami w Waszym systemie (kontrahenci, pracownicy, produkty itp.) Obecnie usiłuję przerzucić kontrahentów z firmy x do firmy x' (ta sama firma, ale z uwagi na zmianę opodatkowania założyłem nowe konto) i ślęczę nad plikiem Excel wyeksportowanym, żeby przygotować do importu - nie rozumiem, dlaczego od razu plik nie jest tak skonstruowany jak wymagacie przy imporcie?
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 wrz 2018, 21:10
Panie Wojciechu,
dziękujemy za czujność w tej sprawie i sugestię odnośnie nowego pomysłu. Jesteśmy wdzięczni za każdy pomysł usprawnienia systemu. Pragnę zapewnić, że w każdej możliwej sytuacji staramy się na bieżąco wdrażać pomysły kierowane ze strony naszych klientów. W tej sytuacji przekażemy Pana pomysł do działu odpowiedzialnego za rozwój serwisu. Dodam, że ze względu na obowiązujące nas określone procedury planowania i wdrażania nowych rozwiązań, wszelkie działania są planowane z dużym wyprzedzeniem, nawet na kilka kwartałów do przodu. Niemniej jednak będziemy mieć na uwadze Pana zgłoszenie.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 lis 2018, 15:03
Panie Tomaszu.
Obecnie taka funkcjonalność nie została wprowadzona. Nasze wysiłki skierowane są w stronę modułu magazynowego i jego rozbudowy oraz przeniesienie części funkcjonalności do aplikacji webowej.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 lis 2018, 20:05
Dzień dobry, podłączę się pod pytanie. Czy jest jakiś rozsądny sposób eksportu i potem importu kontrahentów z jednego konta wFirmy na drugie? Bo z tego co widzę eksport jest do pliku xlsx, w którym adres jest jako jedna komórka, a import wymaga osobnej kolumny dla każdej części adresu (ulicy, kodu, miasta i kraju). Czy to oznacza, że muszę albo wpisać na nowo kilkuset kontrahentów ręcznie, albo również ręcznie dzielić adres na kolumny w pliku eksportowym?
0 komentarzy 0
Pytanie:
Import export danych