forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Szerokość widoku ma być dostosowana do okna, nie do ekranu

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 18 lip 2018, 08:30
  • 1 odpowiedź 1
Autor: gabuzo
Dlaczego szerokość widoku nie jest dostosowana do szerokości przeglądarki - tylko do szerokości ekranu?
W poprzedniej wersji mogłem pracować na komputerze bez powiększenia okna do całego ekranu. W nowej wersji nie jest to możliwe.
Czy na tym polega technologia "responsive" ?
PRACOWNIK
  • Dodano: 18 lip 2018, 20:58
Witam serdecznie,
w tabelach, przy których w prawym górnym rogu pojawia się ikonka kół zębatych, istnieje możliwość rozwinięcia menu bocznego, gdzie w menu należy wybrać USTAWIENIA KOLUMN. W tym miejscu możliwe jest definiowanie kolumn, co pozwala przystosować interfejs do indywidualnych potrzeb.
Wartości numeryczne w danej pozycji oznaczają szerokość kolumn podane w pikselach. Wartości te można, modyfikować, wpisując inną wartość numeryczną większą niż 0 oraz auto. Opcja auto powoduje przypisanie wolnego rozmiaru równo między wszystkie kolumny posiadające tę wartość.
Polecam artykuł pomocy na temat zarządzania kolumnami w tabelach: https://pomoc.wfirma.pl/-definiowanie-kolumn-w-tabeli
W temacie responsywności pragnę dodać iż system do tej pory nie był i aktualnie jeszcze nie jest responsywny. Aktualnie prowadzimy prace nad przebudową i optymalizacją widoków desktopowych, które mają być punktem wyjścia do przygotowania systemu do pracy na urządzeniach mobilnych. Bardzo prosimy więc o cierpliwość w kwestii wersji mobilnej - prace nad jej wdrożeniem trwają.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o szczegółowe doprecyzowanie Pana problemu i kontakt za pomocą funkcji ZAPYTAJ EKSPERTA dostępnej po zalogowaniu do konta.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Nowy wygląd:
Szerokość widoku ma być dostosowana do okna, nie do ekranu