forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

ROZRACHUNKI Z KLIENTAMI

Jestem zażenowany
  • Dodano: 16 lip 2018, 09:37
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Jak po aktualizacji rozliczać faktury ? Przed aktualizacją nie było problemu ze sprawdzeniem nierozliczonych faktur, ilością dni po terminie itp. Było to w miarę jasne i czytelne. Teraz w zakładce PŁATNOŚCI nie ma możliwości wybrania tylko faktur nierozliczonych. Cała funkcja PŁATNOŚCI została zmieniona nie wiem po co :( . Generalnie aktualizacja mocno namieszała w obsłudze i skomplikowała niepotrzebnie pracę.
PRACOWNIK
  • Dodano: 16 lip 2018, 15:32
Witam,
W zakładce START - STRONA GŁÓWNA znajduje się moduł FAKTURY Z NIEUREGULOWANĄ PŁATNOŚCIĄ zwierający listę nierozliczonych faktur. ( https://pomoc.wfirma.pl/-moduly-informacyjne ). W lewym dolnym rogu modułu znajduje się opcja PRZEJDŹ DO PEŁNEGO WIDOKU. Dzięki temu pojawi się okno gdzie możliwe jest zaznaczenie kilku faktur a następnie ich rozliczenie. Dodatkowo w widoku tym może Pan dostosować widok tabeli klikając w ikonę śrubek w prawym górnym rogu tabeli a następnie wybrać opcję USTAWIENIA TABELI i przeciągnąć wiersz "Dni po terminie" do okna Aktywne kolumny.
W razie dalszych pytań lub wątpliwości proszę korzystać z opcji Zapytaj Eksperta dostępnej po zalogowaniu na konto.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 19 lip 2018, 19:18
Dziękuję. Mam sugestię, możecie zrobić wzorem Subiekta żeby nieuregulowane rozrachunki ( należności i zobowiązania ) były widoczne w jednym oknie dzięki czemu była by możliwość łatwego kompensowania rozliczeń wystarczyło by wybrać kontrahenta który jest równocześnie dostawcą i klientem zaznaczyć faktury wybrać opcję kompensaty i rozliczone a dokument kompensaty wysłać do kontrahenta
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 lip 2018, 19:18
Witam,
dziękuję za przedstawienie sugestii. Zostanie ona przez na przeanalizowana pod względem wdrożenia.
Pozdrawiam
Pytanie:
ROZRACHUNKI Z KLIENTAMI