forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Dodanie wplaty nie powinno zmieniac faktury

• Dodano: 8 paź 2009, 16:14
  • Wdrożony
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 6 odpowiedzi 6
Autor: MJA
Ta sprawe zglaszalem telefonicznia ale dla porzadku wpisze rowniez tutaj.

Na koniec miesiaca drukuje zbiorczo faktury i przekazuje do biura ksiegowego. Problem w tym, ze niektore z nich zostaly w miedzyczasie oplacone, ja to odnotowalem w systemie i wydrukowana na koniec miesiaca faktura nie jest juz ta sama faktura, ktora poszla do klienta.

Tym bardziej, ze faktura wystawiona zalozmy 1.09.2009, oplacona zalozmy 7.09.2009 w efekcie jest wydrukowana jako zaplacona z data 1.09.2009 - u mnie (pelna ksiegowosc) jest to spory problem i nie wiem czy mnie ksiegowa dzis nie pogoni z tymi dokumentami :|
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 8 lis 2009, 16:29
zgadza sie tak powinno być, faktura oryginalna powinna pozostawać w kształcie w jakim została wygenerowana
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 lis 2009, 15:09
Spróbujemy coś z tym zrobić po aktualizacji z kadrami.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 11 lis 2009, 20:35
czyli w przyszłym roku?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 lis 2009, 06:59
Tak.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 18 lis 2009, 17:47
Panowie - ja również uczulam na ten problem. Kopia i oryg muszą być takie same. Może warto zrezygnować z pola zapłacono / do zapłaty a zostawić jedynie pole "razem"?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 lis 2009, 08:42
Już tak kiedyś było, dodaliśmy "zapłacono" w związku z licznymi prośbami użytkowników.

Mamy jednak pomysł na rozwiązanie problemu. Prawdopodobnie zrobimy tak, że przy zapłacona będzie widoczna tylko kwota dodana podczas wystawiania/modyfikowania faktury. Dodanie nowej płatności nie będzie skutkowało powiększeniem tej kwoty. Tak naprawdę rozdzielimy więc zapłacono na to widoczne na liście faktur i na to widoczne na fakturze.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Dodanie wplaty nie powinno zmieniac faktury