forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Import e-zwolnień z ZUS PUE

  • Dodano: 3 lip 2018, 20:18
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: WojtekW
Super jest ten import e-zwolnień. Wszystko działa jak należy :) https://pomoc.wfirma.pl/-import-e-zwolnien-lekarskich-z-pue-zus
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 lip 2018, 10:42
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za miłe słowa. Ciągle staramy się ulepszać nasz system o nowe funkcje. Cieszymy się, że są one przydatne dla użytkowników i ułatwiają im pracę.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 22 lut 2019, 13:23
U mnie wskazuje nieprawidłową ilość kolumn w wierszu, mimo że plik z XML został przekonwertorowany na CSV. Ani tak, ani inaczej nie che importować zwolnienia. Czy są może jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam!
3 komentarze 3
PRACOWNIK
  • Dodano: 22 lut 2019, 13:23
Witam,
Po przeprowadzonych testach nie zaważyliśmy problemów z importem e-zwolnień. Nie otrzymaliśmy również podobnych zgłoszeń. Bardzo proszę zatem o kontakt poprzez opcję "Zapytaj eksperta" po zalogowaniu się na swoje konto wFirma. Pomoże nam to w lepszej analizie zgłoszenia.
Pozdrawiam
  • Dodano: 27 lut 2019, 09:32
wbf
U mnie to samo. W pliku CSV pobranym z ZUS (bezpośrednio, nie konwersja z XML do CSV) brakuje kolumn, nie ma np. daty końcowej. Może sam ZUS coś zmienił?
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 lut 2019, 09:32
Witam,
tak jak wspomnieliśmy w poprzednim poście, nie odnotowaliśmy błędów podczas importu e-zwolnień do naszego systemu.
Prosimy o zgłaszanie takich problemów poprzez funkcję ZAPYTAJ EKSPERTA dostępną pod ikoną znaku zapytania, która jest widoczna w każdej zakładce. Tam będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się problemowi, np. poprzez analizę pliku, który próbuje Pan zaimportować do wfirma.pl .
Pozdrawiam
Ocena:
Import e-zwolnień z ZUS PUE