forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

dodawanie załączników

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 16 maj, 08:13
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: mt
Przestała działać opcja dodawania załączników do wydatków. Po przeciągnięciu dokumentu przycisk się wyszarza i nie aktywuje się nawet po załadowaniu dokumentu do końca. Po kilkunastu minutach walki z dodawaniem załączników, plik nie zaczyna być nawet wgrywany na serwer (pasek postępu się nie przesuwa) nawet po kilku minutach jest na 0%
Możliwe, że problem pojawił się na od wersji 18.2.
Sprawdzone na firefox oraz IE
PRACOWNIK
  • Dodano: 16 maj, 11:23
Witam,
po przeprowadzeniu wewnętrznych testów nie odnotowaliśmy żadnych nieprawidłowości odnośnie dodawania załączników do wydatków. Po dodaniu pliku w zakładce Dokumenty » Dodaj dokument » Na podstawie pliku, nawet w przypadku plików o dużym rozmiarze czy zróżnicowanych rozszerzeniach wszystko przebiega pomyślnie. Na czas załadowania pliku przycisk "Wybierz plik" zostaje wyszarzony, po czym zmienia się na przycisk "Zapisz" po którego naciśnięciu plik zostaje prawidłowo załączony do wydatku.
Proszę spróbować wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka oraz odświeżyć stronę przy pomocy kombinacji klawiszy CTRL + F5. Jeśli to nie pomoże proszę spróbować skorzystać z trybu incognito bądź innej przeglądarki internetowej. Być może problem tkwi w którejś z wtyczek przeglądarki, która blokuje możliwości serwisu.
Jeśli problem wciąż będzie występował proszę skontaktować się z nami przy pomocy funkcji Zapytaj Eksperta. Pozwoli to na lepszą analizę zaistniałego problemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
dodawanie załączników