forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Szerokości kolumn w poglądzie faktury

• Dodano: 14 maj, 15:38
  • 7 odpowiedzi 7
Witam serdecznie, po ostatniej aktualizacji zauważyłem pewien mankament w podglądzie pozycji faktury VAT, chodzi o szerokość kolumn (jak na załączonym obrazku). Pole "nazwa" powinno być szersze, natomiast "zysk" znacznie węższe.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 14 maj, 19:46
Witam
Dziękujemy za cenne sugestie dotyczące systemu wFirma.
Obecnie trwają prace mające na celu ulepszenie interfejsu programu, podczas prac postaramy się uwzględnić Pana sugestie.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 18 maj, 19:53
Z doświadczenia wiem, że zmiana szerokości kolumny tabeli to góra 10 minut roboty, na prawdę nikt nie może się tym zająć? Rozumiem, że jest więcej rzeczy do poprawienia, ale to jest wyjątkowo denerwujące.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 18 maj, 19:54
Witam,
nasi pracownicy są w trakcie przygotowywania rozwiązania, tak by w razie potrzeby móc dowolnie ustawić szerokości kolumn w tabelach.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 21 maj, 13:55
wszystkie szerokości kolumn zarówno w przychodach jak i wydatkach teraz to porażka. kiedyś było dobrze , po aktualizacjach (o które nikt nie prosił) mających na celu poprawić wygląd mobilny, wygląd stacjonarny to lipa. Informatyk widać nie może przyjąć do wiadomości że nie da się na jednym ekranie zrobić wszystkiego. szerokość kolumny dni po terminie na pół ekranu a szerokość nazwa kontrahenta na 2cm. Naprawdę świetna aktualizacja.....
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 maj, 13:55
Witam,
obecnie trwają prace nad dostosowaniem oprogramowania do korzystania na urządzeniach mobilnych na skutek czego zmianie uległa dotychczasowa szerokość kolumn. Jak zostało wspomniane wyżej, dokładamy wszelkich starań aby możliwe było dostosowanie szerokości kolumn w systemie przez użytkowników. Pracujemy nad tym tematem.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 lip, 13:37
Witam. Niestety ku mojemu rozczarowaniu nowy wygląd wFirmy nie przyniósł rozwiązania problemu - szerokość kolumn w widoku szczegółowym faktury nadal są bezsensownie ustawione. Nie ma ustawień kolumn, jak w przypadku innych tabel. Czy da się to gdzieś zmienić?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 lip, 13:37
Witam,
w oknie faktury nie ma funkcjonalności ustawiania szerokości kolumn. Obecnie wprowadzone zmiany w interfejsie dotyczyły ogólnej przebudowy konstrukcji i nowej wersji kolorystycznej. Na tym jednak nie poprzestajemy. W kolejnych miesiącach będziemy pracować na szczegółowymi widokami w całym systemie. Na jesień planujemy prace związane z poprawą widoczności w samych oknach.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 lip, 15:37
Chyba Pani żartuje. Na prawdę nie ma kto poświęcić kilku minut i naprawić błędu, który powstał w wyniku poprzedniej aktualizacji? Nie wiem czy Pani widziała mój pierwszy post w tym temacie, ale został napisany 14 maja, dziś mamy 2 lipca, problem nie jest dalej rozwiązany, a Pani mówi o planach na jesień... Na prawdę nie mam słów.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 lip, 15:37
Przyjrzymy się temu pojedynczemu przypadkowi. Natomiast niezależnie od tego planujemy szerzej zakrojone i gruntowne prace nad samymi oknami, tak by były one bardziej ergonomiczne a jednocześnie wygodne.
Pozdrawiam
Nowy wygląd:
Szerokości kolumn w poglądzie faktury