forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Moduł wiadomości

  • Dodano: 6 maj 2018, 23:26
  • 1 odpowiedź 1
Autor: fpz_wawa
Obecne rozwiązanie jest strasznie niewygodne zwłaszcza gdy odpowiedź pomocy dotyczy wykonania jakiejś czynności w systemie. Trzeba wtedy zrobić kopię tekstu lub go wydrukować by wykonać czynności z porady. Może wprowadzić możliwość wysłania kopii odpowiedzi konsultanta na e-mail? Obecnie czytając poradę i klikając gdziekolwiek w systemie powodujemy zamknięcie okna rozmowy.
Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Należy dodać opcję zamknij okno dla wyskakujących (po zalogowaniu) powiadomień. Akurat u mnie (android 8.0 i chrome) klikanie w "x" nic nie daje. Dopiero wywołanie innej karty zamyka okienko.
Czy mozna jakoś rozwiązać, by po przejściu z systemu (gdy się jest zalogowanym) do forum było sie zalogowanym? Chyba, że to względy bezpieczeństwa, ale czemu login i hasło tożsame?
PRACOWNIK
  • Dodano: 7 maj 2018, 19:52
Witam,
ad 1. osobny zespół pracuje nad wdrożeniem nowego widoku funkcji Zapytaj eksperta. Natomiast doraźnie można otwierać nasz system w drugiej karcie i tam włączyć przeglądanie odpowiedzi wiadomości a na drugiej karcie pracować w systemie, zgodnie ze wskazówkami ekspertów

ad 2. opcja zamykania ikonka to błąd systemu Android, na który nie mamy niestety wpływu

ad 3. osobne logowanie spowodowane jest aktualnie kwestiami bezpieczeństwa (mimo, że login i hasło pozostają te same).

Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Nowy wygląd:
Moduł wiadomości