forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

UWAGA na oszustów!

PRACOWNIK
  • Dodano: 10 sty 2018, 12:32
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 0 odpowiedzi 0
Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy zgłoszenie, że ktoś (jakaś rzekoma kancelaria) podszywa się pod naszą firmę przesyłając maile z aktywnym linkiem do PDF i fałszywej strony z przedrostkiem “edokumenty” i nazwą naszego serwisu wfirma.pl. Jest to najprawdopodobniej próba rozesłania wirusów dlatego apelujemy by nie otwierać wiadomości od nieznanych adresów mailowych tylko od razu usuwać tego typu podejrzane wiadomości. Poniżej treść przykładowej wiadomości jaką możemy udostępnić dzięki uprzejmości naszych Użytkowników:

Od razu na podstawie Państwa zgłoszenia napisaliśmy do firmy, która jest operatorem domeny o jej zablokowanie. Sprawę przyjęli jako priorytetową, oczekujemy obecnie na odpowiedź do firmy do której domena należy.
Ponadto informuję, że wszystkie strony należące do serwisu wfirma.pl opatrzone są certyfikatami SSL najwyższej rangi (takimi jakie stosują chociażby banki), w związku z czym prosimy by zawsze sprawdzać okno w pasku z adresem czy opatrzone jest informacją o protokole HTTPS (końcówka “s” jest tu ważna) oraz nazwą naszej spółki, do której serwis wfirma.pl należy:
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
Pytanie:
UWAGA na oszustów!