forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Potwierdzanie salda

  • Dodano: 9 sty, 10:06
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 5 odpowiedzi 5
Mój kontrahent prosi o potwierdzenie salda wg stanu ze wskazanego dnia. Wszystkie informacje są już w systemie wFirma, jednak aktualnie nie ma możliwości wyliczenia tego salda automatycznie. Uprzejmie proszę o dodanie takiej funkcjonalności.
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 sty, 11:34
Prosiłbym o zadanie pytania poprzez funkcje "Zapytaj eksperta" i doprecyzowanie pytania. Dodam tylko, że generalnie większość informacji można uzyskać korzystając z modułu "Analizy", również z podziałem na kontrahentów.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 sty, 14:23
Panie Kamilu, pytałem o to wcześniej poprzez funkcję "zapytaj eksperta" i dostałem odpowiedź, że system nie posiada takiej funkcjonalności.
Nr sprawy: 442090. Chętnie odpowiem na pytania.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 sty, 21:49
Saldo można najprościej uzyskać na podstawie zastawienia obrotów z wybranym kontrahentem w zakładce CRM - obroty - osobno Sprzedaż i osobno Wydatki - jeżeli nanosi Pan rozliczenia na bieżąco to w zestawieniach za cały rok w kolumnie pozostało otrzyma Pan kwoty nierozliczone. Należy je zestawić ze sobą - wyjdzie Panu Saldo - wzór dokumentu znajdzie Pan tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-potwierdzenie-sald-wzor-z-omowieniem - tak można sobie doraźnie poradzić. Docelowo zrobimy taką funkcję w przyszłości.
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 sty, 14:23
Witam Panie Tomaszu,
korespondencja w ramach przesłanej sprawy została uzupełniona o wskazówki pomagające w wyciągnięciu odpowiednich danych w celu sporządzenia potwierdzenia sald poza systemem. Ze swojej strony pragnę dodać iż pomysł związany z wdrożeniem takiego rozwiązania w naszym systemie został przekazany do działu badawczo-rozwojowego, gdzie zostanie przeanalizowany pod względem ewentualnego wprowadzenia.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 dni temu
Witam, czy jest już może więcej wiadomo na temat wdrożenia funkcji potwierdzania salda na konkretny dzień?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 dni temu
Witam Panie Wojciechu,
obecnie nie została wdrożona funkcja automatycznego potwierdzenia salda na konkretny dzień w systemie. Naszym priorytetem jest dostosowanie oprogramowania do dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych aby zapewnić bezpieczeństwo rozliczeń naszym klientom np. w noworocznej aktualizacji zostanie przebudowany mechanizm rozliczania samochodów w związku ze zmianą przepisów w tym zakresie które będą obowiązywać od 1 stycznia 2019 ( https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zmiana-sposobu-rozliczania-samochodow-osobowych-w-firmie-od-2019-roku ).
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Potwierdzanie salda