forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brak funkcji

• Dodano: 6 sty, 19:26
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: Piotr0001
Mam takie same produkty w różnych cenach dla różnych firm. Nie chcę stosować upustów procentowych tylko stworzyć inny produkt o takiej samej nazwie tylko innej cenie. W tabeli dodałem kolumnę o nazwie firma lub dodaję firmę do opisu. Wszystko wydaje się ok. Problem powstaje przy wystawianiu faktury. Wyszukiwanie produktu działa tylko do kolumny nazwa. Pominięte są inne kolumny w produkcie. To utrudnia prace. Trzeba wejść w katalog i tam filtrować. Szkoda, że przy wpisywaniu w fakturze produktu, wyszukiwanie następuje tylko po nazwie. Pominięta jest kolumna opis i każda inna. Mam nadzieje, że zrozumiale to opisałem. Pozdrawiam
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 8 sty, 08:20
Witam,
dziękuję za przesłaną sugestię. Przekazuję ją do działu planowania przyszłych aktualizacji w celu analizy.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 sty, 07:43
Piotr0001: A nie lepiej będzie, jak zastosujesz "GRUPY CENOWE".

Załóż tyle grup cenowych ile masz różnych cen dla klientów, wtedy wchodzisz w jeden produkt i ustalasz dla niego cenę sprzedaży dla każdego klienta inną. Potem w ustawieniach klienta ustawiasz z jakiej grupy cenowej ma pobierać ceny. Wydaje mi się, że w przypadku, który opisujesz to będzie najlepsze rozwiązanie.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Brak funkcji