Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

IMPORT Z ALLEGRO

Jestem smutny
  • Dodano: 3 sty 2018, 22:28
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 4 odpowiedzi 4
Witam,

mój system wfirma powiązany jest z allegro. Kiedy pobieram transakcje z allegro i chce np. wystawić fakturę to z portalu allegro kopiuje się tytuł przedmiotu np. TABLICA PRZEMYSŁOWA NAJLEPSZA JAKOŚĆ jako pozycja na fakturze. Żeby móc ściągnać towar z magazynu musze wpisać tą pozycję ręcznie, ponieważ w moim system wfirma towar nazywa się BD WIESZAK, więc na fakturze ta pozycja nazywa się BD WIESZAK. Czy nie można wprowadzić takie funkcjonalności aby produkty nazwanie kodem EAN na allegro importować do wfirmy gdzie po kodzie EAN będą łączone z magazynemi nie musieć ręcznie zmieniać każdej pozycji na fakturze ?

Dziennie spędzamy kilka godzin na zmienianie nazw towarów na fakturach i paragonach .......
  • Dodano: 4 sty 2018, 15:43
Witam,
obecnie aby automatycznie było powiązanie produktu zaczytanego na podstawie transakcji z allegro na wystawiany dokument muszą posiadać dokładnie taką samą nazwę:
https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-z-allegro
Dziękuje za cenną sugestię którą przekazuje do odpowiedniego działu w celu analizy.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 sty 2018, 07:52
Witam,

wklejam informacje ze strony Subiekta GT u nich jest to rozwiązane poprzez generowanie XML z menadżera allegro. Proszę pomyśleć o takim rozwiązaniu jak u konkurencji

Program Subiekt GT - Import Zamówień z Menadżera Sprzedaży Allegro umożliwia automatyczne importowanie wielu zamówień z Allegro. Menadżer Sprzedaży Allegro pozwala na generowanie plików XML z danymi zamówień. Nasza aplikacja importuje te plików, a następnie generuje w pełni przygotowanych dokumentów w Subiekcie GT. Mogą to być np. od razu faktury VAT, paragony lub dokumenty ZK.

Istnieje również możliwość importu wpłat z PayU Allegro. Posiadamy dodatek do importu zestawień wpłat z PayU, współpracujący z importerem MS Allegro. Dzięki temu obsługa sprzedaży na Allegro staje się jeszcze bardziej zautomatyzowana, przy współpracy z Subiektem GT.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 sty 2018, 07:52
a najważniejsze

Program przetwarza proste pliki danych w formatach XML/PDF generowane w systemie Menadżer Sprzedaży Allegro, systemie EBay lub RedCart. Program pobiera plik z transakcjami a następnie na jego zawartosci tworzy dokumenty w programie SubiektGT. Dzięki specjalnym mechanizmom zapamiętywania program dopasowuje Symbole z kartoteki programu SubiektGT do nazw aukcji Allegro i innych systemów zewnętrznych w trybie automatycznym lub manualnym.
1 komentarz 1
  • Dodano: 9 sty 2018, 07:52
Dziękuję za cenne uwagi. Zostały one zgłoszone do działu badawczo-rozwojowego gdzie zostaną poddane dogłębnej analizie.
  • Dodano: 9 sty 2018, 11:13
Dziękuje
0 komentarzy 0
Pomysł:
IMPORT Z ALLEGRO