forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dla kogo Grafik pracy

  • Dodano: 3 sty 2018, 11:48
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam
Nie rozumiem dlaczego w zakładce Kadr nie udostępniono Grafika przedsiębiorcom? Jest to bardziej przydatne im, niż dla Biura Rachunkowego. Przy okazji proszę o możliwość uwzględnienia w grafikach pracy w dni wolne oraz zaznaczania pracy w godzinach nocnych.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 3 sty 2018, 15:35
Witam,
na dzień dzisiejszy zakładka KADRY » GRAFIK nie jest dostępna do wglądu dla klientów Biura Rachunkowego, jednak, jak Pan zauważył, jest to bardzo dobry pomysł. Nasz zespół nieustannie stara się pracować nad rozwojem systemu dlatego jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie.

W zakładce KADRY » GRAFIK można zobaczyć osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, zlecenie i dzieło. Klikając prawym przyciskiem myszy na konkretny dzień na grafiku, pojawia się możliwość dodawania wpisów. Można tu dodawać godziny pracy, nieobecności, zmiany typu dnia oraz usuwać wpisy.

Polecam: https://pomoc.mojebiuro24.pl/-grafik-pracy-dla-pracownikow

Odbiór dnia wolnego za święto przypadające w sobotę wprowadzić można w zakładce KADRY » WYBÓR PRACOWNIKA » EWIDENCJA CZASU PRACY » AKCJE » ZMIEŃ TYP DNIA. Po otwarciu okna ZMIANA TYPU DNIA należy wpisać dzień, który ma być dniem wolnym dla konkretnego pracownika w pozycji DATA. W opisie dnia można określić za jakie święto wypadające w sobotę będzie oddany dzień wolny. Typ dnia wybieramy “WOLNY”. Ważne aby w pozycji godziny pracy należy wpisać wartość “0”.

Polecam artykuł pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-wprowadzanie-dnia-wolnego-za-swieto-przypadajace-w-sobote
0 komentarzy 0
Pytanie:
Dla kogo Grafik pracy