forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Adres dostawy na allegro

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 4 dni temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Adres dostawy na fakturze dla transakcji z allegro. Czy tak trudno?! Proszę już o to rok! Między czasie wprowadziliście szereg nikomu niepotrzebnych bzdur
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 dni temu
Witam,

obecnie nie planujemy wdrażać dodatkowej funkcjonalności w tym zakresie. Dodatkowe informacje w razie potrzeby można zamieścić w polu Opis.

Jeżeli chodzi o Państwa zarzuty dotyczące niepotrzebnych funkcji, mogę odpowiedzieć na nie w ten sposób. Cały czas skupiamy się na tym by nasz system był w pełni zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Aktualnie pracujemy nad funkcjami związanymi ze zmianami które wejdą w najbliższych miesiącach (m.in. JPK,, split payment czy jedno konto ZUS)​ i są konieczne w systemie. Dodatkowo w związku ze zmianami jakie wchodzą sukcesywnie w najbliższych trzech latach, pracujemy nad rozwiązaniami, które umożliwią Państwu bezproblemowe wystawianie faktur zgodne z szeregiem nowych przepisów od RODO zaczynając poprzez zmiany wprowadzane przez Ministerstwo Gospodarki na szeregu zmian wprowadzanych przez Ministerstwo Finansów kończąc. Są to w przyszłości mechanizmy zmieniające całkowicie pracę przy księgowaniu, przesyłaniu dokumentacji elektronicznej jak i wszystkich obowiązków sprawozdawczości.

Przez ostatni rok wdrożyliśmy nowe funkcje, których nie można nazwać niepotrzebnymi. Są to np e- ZUS (przykładowy wątek: https://forum.wfirma.pl/temat/4560-wysylanie-dokumentow-bezposrednio-do-zus-to-swietna-sprawa-bylam-niezadowolona-z-dzialania-systemu-epuap-i-myslalam-o-z ) czy automatyczne wyliczanie różnic kursowych, za które otrzymaliśmy bardzo pozytywny zwrot w komunikacji przez Zapytaj eksperta.

​Podsumowując, ​bezpieczeństwo naszych klientów i zgodność z prawem systemu jest dla nas priorytetem a w dalszej kolejności dopiero dodawanie nowych funkcji. Stąd też planując proces produkcji wybieramy najbardziej istotne funkcjonalności.

Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Adres dostawy na allegro