forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Pytanie o zmianę języka na zamówieniach

• Dodano: 7 wrz, 18:55
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 2 odpowiedzi 2
Witam, mam pytanie związane z wysyłką zamówień do firmy zagranicznej. Wiem, że w ustawieniach można zmienić język dla danej firmy tak żeby wysłać FAV bądź Pro forma do innej firmy w innym języku niż Polski. Pytanie - czy da się zrobić tak samo przy zamówieniach? Gdy ja składam zamówienie do firmy zagranicznej, język Polski jest dla nich sporym utrudnieniem. Da się gdzieś to ustawić/zmienić język na zamówieniach do konkretnej firmy na angielski bądź niemiecki? Pozdrawiam
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 7 wrz, 18:55
Drugie pytanie które mi się pojawiło to kwestia tego, że w zamówieniach czasem dodawane do zamówienia produkty podstawiają się już po wpisaniu pierwszej litery, a czasem jedyną opcją jest dodanie ich z pozycji katalogu. Czy da się ustawić gdzieś to, żeby zawsze podstawiały się produkty przy wpisywaniu pierwszych liter (bo przez katalog zajmuje dużo więcej czasu)
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 7 wrz, 18:57
Witam,
obecnie można wystawiać jedynie faktury i proformy w innym języku. Nie ma natomiast możliwości wystawiania dokumentów magazynowych (w tym zamówień) w innym języku. Dziękuję za taką sugestię którą przekazuję do działu planowania przyszłych aktualizacji.
Co do pytania o wpisywanie produktów na w pozycjach wystawianych dokumentów to proszę napisać do nas po zalogowaniu się na konto wfirmy poprzez funkcję "Zapytaj eksperta".
0 komentarzy 0
Pytanie:
Pytanie o zmianę języka na zamówieniach