forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Faktury zakupowe - Wprowadzanie - Kilka udogodnień

• Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
1. Domyślne zaznaczanie faktury jako zapłaconej, gdyż ok 99% faktur zakupowych jest wystawianych na mnie gdy już zapłaciłem.
2. Domyślna forma płatności i/lub możliwość usunięcia tego pola. Nie wiem czy jest to gdzieś wymagane lub drukowane.
3. Rodzaj wydatku - Zwiększyć wysokość tej rozwijanej listy, bo ciężko się wybiera, szczególnie touchpadem na laptopie.
4. Więcej skrótów klawiszowych, np. dodanie faktury, może też na przechodzenie do pozycji faktury (obecnie by przejść z formy płatności trzeba kliknąć ok. 5 razy TAB)
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Witam,
dziękujemy bardzo za sugestie. Wszystkie zostały przekazane do weryfikacji zespołu planującego kolejne aktualizacje.

Co do zagadnień z pkt 1 polecam korzystanie ze zbiorcze rozliczania w takim przypadku - zaznaczając nagłówek kolumny pierwszej w zakładce WYDATKI lub w zakładce BIURO / PŁATNOŚCI / NIEROZLICZONE WYDATKI, a następnie wybierając ROZLICZ. Wprowadzenie domyślnego rozliczania automatycznego wszystkich wydatków nie jest możliwe bowiem ma to wpływ na ewentualną korektę z tytułu ulgi na złe długi: https://pomoc.wfirma.pl/-korekta-podatku-vat-ulga-na-zle-dlugi

W kwestii natomiast pkt 2 metoda płatności ma charakter informacyjny i służy głównie przedsiębiorcom, którzy chcą rozróżniać wpływy/wypływy wg poszczególnych metod. Nie ma ona wpływu na księgowanie.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Faktury zakupowe - Wprowadzanie - Kilka udogodnień