forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Stany magazynowe

  • Dodano: 28 sie 2017, 12:27
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Dzień dobry,
Przy wprowadzaniu do programu pozycji przez "Wydatki--Dodaj--FakturaVAT" stany magazynowe pozostają zerowe. Natomiast przy wprowadzaniu przez "Magazyn--Przyjęcie--Na podstawie faktury" wprowadzane są poprawne stany magazynowe. Niestety część faktur wprowadziliśmy przez "Wydatki", przez co mamy zerowe stany magazynowe.. Czy jest szansa, by móc szybko poprawić/dopisać poprawne ilości na magazynie? najlepiej bez konieczności ponownego przyjęcia na podstawie faktury. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 sie 2017, 15:11
Witam
Stany magazynowe zostaną zwiększone jeśli podczas wprowadzania wydatku za pomocą faktury VAT w zakładce "Import z zagranicy i inne zaawansowane" będzie zaznaczone pole "wywołaj skutek magazynowy" a produkt będzie powiązany z magazynem . Proszę uzupełnić stany za pomocą dokumentów magazynowych (PW lub PZ).
Przy kolejnych pytaniach zachęcam do skorzystania z funkcji "Zapytaj eksperta" dostępnej po zalogowaniu do systemu wFirma.pl
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 wrz 2017, 19:36
chcę wprowadzić do magazynu produkt z faktury wcześniej zaksięgowanej, czy przyjęcie towaru na podstawie PZ lub PW nie zaksięguje go pownie w wydatkach?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 wrz 2017, 20:45
Jeżeli podczas księgowania pierwotnie tej faktury zakupowej w zakładce WYDATKI okienko "wywołaj skutek magazynowy" było puste, to towar wprowadza się poprzez wpis bezpośredni: MAGAZYN PRZYJĘCIE PZ - tego typu wpis nie powoduje ponownego zaksięgowania w zakładce wydatki (czyli nie ma wpływu na wyliczenia podatkowe a jedynie na stan magazynowy).
0 komentarzy 0
Pytanie:
Stany magazynowe