forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kolejne problemy

Jestem zażenowany
  • Dodano: 10 sie, 15:40
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
1. Wystawiając OFERTĘ i wybierając stawkę VAT 0% WDT dla utworzonego przykładowego klienta (stosujemy tego "dummy" klienta w przypadku gdy nie znamy pełnych danych firmy dla której wystawiamy ofertę) system nie chce mnie przepuścić i zapisac oferty bo twierdzi ze ten klient ma nieprawidlowy numer NIP i nie da sie zastosowac takiej stawki przy takim numerze NIP (polskim). Tylko ze to jest OFERTA a nie faktura i system owszem moze mi delikatnie podpowiedziec zebym zwrocil uwage na NIP ale nie moze mnie zatrzymac bo ja sobie generuje oferte tak jak ja chce. Oferta to nie dokument ksiegowy. Koniec koncow, musze sobie ta oferte utworzyc w Wordzie mimo ze mam tu taki prawda zajebisty systemik.
2. Po otworzeniu w drugiej zakladce tego forum, zostalem wylogowany automatycznie z systemu wFirma i nawet nei zdazylem zapisac oferty ktora tworzylem. Co za masakra!!!
3. Nadal przy tworzeniu dokumentow nie mozna wybierac takiego logo jakie mi sie podoba niezaleznie od serii. Prosz emi nie dawc rad typu "utworz se pan nowy szablon" albo utworz se pan nowa serie" bo to sa rady beznadziejne i glupie i nie odpowiadajace na zapotrzebowanie.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 sie, 15:53
Ad 1. dziękuję za zgłoszenie, sugestię analizy walidacji podczas tworzenia oferty przekażę do działu technicznego.
Ad 2. błąd jest nam znany i zostanie w przyszłości usunięty. Przepraszamy za niedogodności.
Ad 3. nie mamy w planach zmian zmiany sposoby przypisywania loga. Jedyna możliwość to tak jak Pan napisał przypisanie loga do serii lub do szablonu faktury.
0 komentarzy 0
Problem:
Kolejne problemy