forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Kolejne problemy

Jestem zażenowany
  • Dodano: 10 sie 2017, 15:40
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 3 odpowiedzi 3
1. Wystawiając OFERTĘ i wybierając stawkę VAT 0% WDT dla utworzonego przykładowego klienta (stosujemy tego "dummy" klienta w przypadku gdy nie znamy pełnych danych firmy dla której wystawiamy ofertę) system nie chce mnie przepuścić i zapisac oferty bo twierdzi ze ten klient ma nieprawidlowy numer NIP i nie da sie zastosowac takiej stawki przy takim numerze NIP (polskim). Tylko ze to jest OFERTA a nie faktura i system owszem moze mi delikatnie podpowiedziec zebym zwrocil uwage na NIP ale nie moze mnie zatrzymac bo ja sobie generuje oferte tak jak ja chce. Oferta to nie dokument ksiegowy. Koniec koncow, musze sobie ta oferte utworzyc w Wordzie mimo ze mam tu taki prawda zajebisty systemik.
2. Po otworzeniu w drugiej zakladce tego forum, zostalem wylogowany automatycznie z systemu wFirma i nawet nei zdazylem zapisac oferty ktora tworzylem. Co za masakra!!!
3. Nadal przy tworzeniu dokumentow nie mozna wybierac takiego logo jakie mi sie podoba niezaleznie od serii. Prosz emi nie dawc rad typu "utworz se pan nowy szablon" albo utworz se pan nowa serie" bo to sa rady beznadziejne i glupie i nie odpowiadajace na zapotrzebowanie.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 sie 2017, 15:53
Ad 1. dziękuję za zgłoszenie, sugestię analizy walidacji podczas tworzenia oferty przekażę do działu technicznego.
Ad 2. błąd jest nam znany i zostanie w przyszłości usunięty. Przepraszamy za niedogodności.
Ad 3. nie mamy w planach zmian zmiany sposoby przypisywania loga. Jedyna możliwość to tak jak Pan napisał przypisanie loga do serii lub do szablonu faktury.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 27 cze 2019, 09:08
Mam ten sam problem i zgłaszałem go już kilkakrotnie na forum i do pomocy, ale jak zwykle odpisujecie Państwo standardową regułką, że mamy sobie znaleźć programistę i sami napisać program fakturujący, czyli zrobić sobie jakieś szablony, albo inne czary mary.

Nie po to płacimy abonament żebyśmy sami pisali oprogramowanie. Osobiście zgłosiłem kilka tematów, problemów, opisałem braki i nie pamiętam żeby cokolwiek zostało u was zrobione. Chyba czas szukać innego dostawcy usług.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 cze 2019, 09:08
Dzień dobry,
bardzo proszę o niepowielanie postów związanych z generowaniem własnych szablonów. Jak zostało wspomniane w tym wątku jak i również w innych (między innymi: https://forum.wfirma.pl/temat/5181-dokumenty-jezykowe) nie świadczymy usług polegających na przygotowywaniu szablonów dokumentów dla indywidualnych klientów - udostępniamy zestaw szablonów dostępnych w systemie oraz możliwość generowania własnych. Niestety nie planujemy rozszerzenia wsparcia technicznego o tego typu usługi, dlatego tez klient powinien taki szablon opracować we własnym zakresie.
Pozdrawiam
  • Dodano: 27 cze 2019, 09:09
1. Kiedy będzie można przypisać rodzaj podatku do kontrahenta?
2. Kiedy będzie można przypisać logo do kontrahenta?
3. Kiedy będzie można przypisać walutę do kontrahenta?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 cze 2019, 09:09
Dzień dobry,
1. System nie posiada takiej funkcji, nie planujemy również wprowadzenia takiej zmiany.
2. Odpowiedź została udzielona w wątku: https://forum.wfirma.pl/temat/5661-logo-przypisywane-do-klienta
3. Nie istnieje możliwość bezpośredniego przypisania wybranej waluty do kontrahenta. Można natomiast przypisać do wybranego kontrahenta grupę cenową w obcej walucie, jednak aby tego dokonać należy posiadać pakiet z modułem magazyn - funkcja grup cenowych dostępna jest w module magazyn.
Polecam artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-grupy-cenowe
Pozdrawiam
Problem:
Kolejne problemy