forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

usprawnienia w wysyłce smsów

  • Dodano: 17 lip 2017, 12:02
  • 2 osobom podoba się ten pomysł 2
  • 3 odpowiedzi 3
Od niedawna testuję ksiegowośc online jako biuro rachunkowe i mimo ze mam stare sprawdzone oprogramowanie, jakoś zawzięłam się na wFirmę i na jej czasem genialne rozwiazania. Brakuje mi jednej małej rzeczy : podpięłam wysyłkę sms, zainwestowałam w smsy, ale nie ma w zasadzie możliwości korzystania z tej opcji, bowiem z tego co widzę używa się tylko do powiadomień o niezapłaconej fakturze , ponieważ raczej mam zdyscyplinowanych klientów, smsy nie wychodzą ... a przecież przydałoby się uruchomić powiadomienia , choćby o podatkach do zapłaty , nie wszyscy klienci korzystają z logowanie się do systemu , a jednak jakoś trzeba powiadomić ich o konieczności zapłaty podatku bądz zusu. Pewnie też nie raz byłaby potrzeba wysyłki smsów masowych do wszystkich , też dobra byłaby taka opcja ...
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 17 lip 2017, 12:03
Dziękuje za sugestię, która zostanie przekazana do działu planowania przyszłych aktualizacji w celu analizy.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 paź 2017, 22:46
Czy ruszyliście może już sprawę wysyłania sms-ów do klientów?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 paź 2017, 08:26
Witam, tak prace są już w toku w tym zakresie natomiast ostateczna data wejścia funkcji nie jest jeszcze znana. W pierwszej kolejności na pewno usprawnimy wysyłkę mailowych powiadomień o podatkach i składkach do klientów biura.

Obecnie natomiast funkcja powiadomień SMS jest dostępna z poziomu klienta - https://pomoc.wfirma.pl/-pilnowanie-terminow-przypomnienia-sms-z-kalendarza , ale zgodnie z sugestią postaramy się ją rozwijać.
0 komentarzy 0
Pomysł:
usprawnienia w wysyłce smsów