forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Integracja z bankami

• Dodano: 5 maj, 13:23
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 2 odpowiedzi 2
Nie myśleliście może, aby wykonać pełną integracje z bankami ? tzn. automatyczne księgowanie przelewów z pominięciem ręcznych eksportów ? z tego co widziałem to konkurencja oferuje takie funkcjonalności
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 maj, 13:30
Na obecną chwilę z wybranych banków można zaimportować do wfirmy przelewy, a następnie łączyć je z fakturami w systemie. Więcej na stronie naszej pomocy: http://pomoc.wfirma.pl/-bank
Dodatkowo istnieje możliwość eksportu do banku pliku z przelewami. Można eksportować wydatki, listy płac i rachunki pracownicze. http://pomoc.wfirma.pl/-eksport-przelewow-do-banku
0 komentarzy 0
Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 28 sie, 15:15
Wykorzystując wątek Integracja z Bankami. Zaczęłam korzystać z tej funkcjonalności. O ile przelewy przychodzące wczytują się prawidłowo o tyle przelewy wychodzące wczytują się byle jak. To powoduje, że nie mogę właściwie sparować przelewu z fakturą zakupową. Są pozycje: tytuł i odbiorca, które są uzupełnione i nawet jeśli się nie sparują, można w
łatwy sposób odszukać fakturę i dopasować. Jest jednak wiele pozycji, którym brakuje uzupełnionego odbiorcy, a to powoduje, że pozycje się nie dopasowują i trudno jest odszukać właściwą fakturę zakupową. Wyciąg zaczytuję z pliku z csv z banku: Deutche Bank .Uważam, że jest to błąd po stronie systemu, który należy poprawić.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 sie, 15:32
Dokładne dopasowanie byłoby możliwe gdyby zarówno w danych kontrahenta jak i w naszym systemie te dane były w osobnych polach. Plik z banku nie ma osobnych danych. Jeśli tytuł przelewu jest dokładnie taki sam jak numer faktury, to jest ona od razu dopasowywana. Jeśli nie, to tytuł jest również uwzględniany przy porównywaniu danych kontrahenta (często dostajemy przelewy z nazwą firmy w tytule) czy opisem faktury.
Prosiłbym o napisanie przez opcje "Zapytaj eksperta" i dołączenie przykładowego pliku, pomoże nam to szybciej przeanalizować problem.
Pomysł:
Integracja z bankami