forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Propozycje lekkich zmian a umilających życie

Jestem zadowolony
  • Dodano: 11 lut 2017, 11:20
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 3 odpowiedzi 3
Witam
Od niedawna jestem użytkownikiem programu, ale mam takie spostrzeżenia - jako biuro rachunkowe (ułatwiłoby nam to pracę)
- data wpisywania faktury (jako że wpisujemy hurtem) przy wpisywaniu nowej faktury (czy przychodu, czy wydatku) mogłaby być taka, jak wpisana ostatnia faktura z danego logowania
- jako, że nie każdy klient życzy sobie korzystania z faktur sprzedaży - można by było w opcjach zaznaczać możliwość wpisywania faktur przychodu oraz faktur zakupu towarów tylko sumarycznie (jak teraz są faktury innych wydatków)
- udostępnić możliwość wpisywania w jednej fakturze towarów podlegających zwykłemu oraz odwrotnemu obciążeniu
- z uwagi że każdy przedsiębiorca używający samochód ma obowiązek raz w roku przesłać informacje środowiska (chodzi o spalone paliwo w roku) musimy zliczać zatankowane paliwo w danym roku przez dany samochód - czy możliwe by było dodanie dodatkowego pola do wpisywania rodzaju paliwa i ilości w przypadku faktur paliwowych?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 15 lut 2017, 20:28
Widzę że sobie sam muszę odpowiedzieć:
Dziękuję za sugestię, przekażemy je do działu planowania przyszłych aktualizacji.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 lut 2017, 22:57
Witam, tak Pana sugestie zostaną zweryfikowane i przeanalizowane w procesie planowania kolejnych aktualizacji systemu.

Natomiast dodatkowo informuję, że data wprowadzania faktury wydatkowej oraz sprzedaży podpowiada się wg ostatnio używanej w momencie używania akcji "zapisz i kontynuuj" w prawym dolnym rogu okna z wprowadzanym zapisem.

W kwestii sumarycznego wprowadzania czy to przychodów czy wydatków (oczywiście w ramach jednej stawki) jest taka możliwość. Dla księgowania faktur wystawianych poza systemem wfirma.pl / mojebiuro24.pl stosuje się ścieżkę Przychody >> Inne przychody >> Sprzedaż. Dla faktur zakupowych dotyczących np. zakupu towarów do wyboru są dwa schematy wg "pozycji" (w przypadku szczegółowego ewidencjonowania towarów) lub wg "stawek" gdzie można sumarycznie podawać kwoty (https://pomoc.wfirma.pl/-zakup-towarow-handlowych-oraz-materialow-podstawowych).
0 komentarzy 0
  • Dodano: 16 lut 2017, 09:18
Dziękuję bardzo za pomoc
0 komentarzy 0
Pomysł:
Propozycje lekkich zmian a umilających życie