forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Formularze kontaktowe

• Dodano: 28 paź 2016, 11:49
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: LF (4mawood)
Formularze kontaktowe - własne pola wymagane i opcjonalne. Wysyłanie spersonalizowanego powiadomienia o przyjęciu email do klienta.
Modułe helpdesku pozwalający na odbieranie i korespondencję z różnych formularzy i różnych adresów email.
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 paź 2016, 13:59
1. Dziękuję za sugestię i przekazuję ją do analizy w dziale planowania aktualizacji.
2. Rozumiem, że chodzi Panu o to aby komunikat dla zmiany statusu wyświetlał się w wiadomości jako jedyny element, bez innych danych?
3. Na chwilę obecną nie przewidujemy takiej funkcjonalności.
3 komentarze 3
  • Dodano: 29 paź 2016, 13:00
Dokładni chodzi mi o możliwość dostosowania wiadomości powiadomienia o zmianie statusu. Na tą chwilę mogę włączyć lub wyłączyć powiadomienie i dodać do powiadomienia własny tekst.
Ja chciałbym widzieć cały szablon powiadomienia w html i móc dowolnie go zmienić.
  • Dodano: 29 paź 2016, 13:00
Zmyliła mnie Pani odpowiedzią.
Ja chciałbym mieć możliwość utworzenia innego formularza np. formularza reklamacji w którym oprócz emaila i opisu byłoby jeszcze jedno pole opisowe lub lista wyboru.
Teraz mam jeden formularz, dodatkowo nie mogę go zmienić.
PRACOWNIK
  • Dodano: 29 paź 2016, 13:10
Powiadomienia - rozumiem, przyjrzymy się generowanej zawartości powiadomień.

Formularze - dziękuję za wytłumaczenie. Formularz kontaktowy był projektowany tylko dla celów kontaktowych. Pomysł dodania generatora dodatkowych formularzy przekazuję do analizy w dziale planowania aktualizacji.
Pomysł:
Formularze kontaktowe