forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Zaświadcznie o dochodach

• Dodano: 24 paź 2016, 07:07
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: fpz_wawa
Pojawiła się opcja wystawiania zaświadczeń o dochodach dla pracowników. To ułatwia.
Ja się zapytuję czy jest w planach umożliwienie wystawiania zaświadczeń tego typu dla właścicieli firm jednoosobowych. Czasem potrzeba takowego zaświadczenia. Chodzi o współmałżonków, gdzie ta druga strona otrzymuje świadczenia od pracodawców, które są uzależnione od dochodów rodziny.
PRACOWNIK
  • Dodano: 24 paź 2016, 07:25
Dziękujemy za propozycję. Obecnie nie planujemy takiej funkcjonalności m.in. z uwagi, że w przypadku przedsiębiorców instytucje żądające okazania zaświadczeń o dochodach mają różne wymogi co do wymaganych danych na takim zaświadczeniu.
1 komentarz 1
  • Dodano: 28 paź 2016, 09:58
Moim zdaniem wystarczy taka forma jaka jest wystawiana pracownikowi (myślę, że w 70% przypadków wystarczy). Wprowadźcie tę funkcjonalność i czekajcie na odzew użyszkodników. Jeśli będzie mało uwag to znaczy, że mało osób z tego korzysta, lub forma jest wystarczająca.
Wszystkiego nie przewidzicie.
  • Dodano: 26 lis 2018, 16:22
Witam,
Popieram mojego przedmówcę, dodajcie możliwość drukowania zaświadczenia o dochodach dla przedsiębiorców. Również potrzebuję takiego gotowego zaświadczenia...
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 lis 2018, 16:26
Witam,
w naszym systemie wprowadzamy funkcje najważniejsze, w tym uwzględniające ciągle zmieniające się przepisy prawa. Obecnie pracujemy nad dostosowaniem do zmian w prawie rozliczania samochodów oraz wprowadzeniem nowych wzorów zeznań rocznych, jak również nad drobniejszymi zmianami doskonalącymi. Jak wspomniano wcześniej, zaświadczenia zwykle muszą być sporządzane na drukach otrzymanych od instytucji, do której należy je przekazać stąd generowanie ich z systemu w dużej mierze przypadków będzie nieprzydatne.
Na chwilę obecną dochód do zaświadczenia o zarobkach można "wyciągnąć" na podstawie:
1) wyliczenia zaliczki na podatek dochodowy START - PODATKI - PODATEK DOCHODOWY - ZOBACZ SZCZEGÓŁY WYLICZENIA - DRUKUJ ZESTAWIENIA;
2) START - ANALIZY - PRZYCHODY I KOSZTY - SORTOWNIE WG MIESIĄCA .
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Zaświadcznie o dochodach