forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

kiedy możemy się spodziewać integracji z DPD Kurier ?

  • Dodano: 5 sie 2016, 11:42
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: mess
API do DPD Kurier
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 sie 2016, 13:08
Obecnie jest możliwość integracji jedynie z programem Kurjerzy: http://pomoc.wfirma.pl/-uslugi-kurierskie
Udostępniamy API, za pośrednictwem którego można integrować zewnętrzne systemy z wfirma.pl. Dokumentacja API jest pod adresem: https://doc.wfirma.pl/

W najbliższej przyszłości planujemy rozbudować integrację naszej platformy Pasejo z serwisem Apaczka o dodatkowe firmy kurierskie, w tym DPD.
http://pomoc.pasejo.pl/-aktywacja-integracji-z-obsluga-logistyczna-apaczka
0 komentarzy 0
  • Dodano: 19 cze 2018, 19:24
mineło 2 lata... czy coś się zmieniło w temacie DPD - integracji ?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 cze 2018, 19:24
Witam
Obecnie pracujemy nad przebudową systemu magazynowego, w skład której rozszerzymy ofertę integracji z firmami kurierskimi.
  • Dodano: 26 wrz 2018, 15:25
Dla mnie jako klienta wfirmy byłoby przydatne gdy klient dzwoni otwieram wfirme i tworzę nową fakturę wpisuje jego dane i zamawiane części - na dzień dzisiejszy muszę jeszcze raz przepisywać te wszystkie dane do systemu DPD smartpaczki. Przy większej ilości może się wkraść błąd oraz zyskujemy czas - co jest dla nas ważne. - odpowiedź ze strony smartpaczki Jak najbardziej możemy taka integracje zrobić, tylko musimy mieć paru użytkownikow którym coś takiego by się przydało, bo dla jednej osoby to dużo pracy która się nie zwróci. Ma pan może jakis blizszy kontakt do kogoś po ich stronie, wtedy łatwiej dodać integracje i dogadać się.

SMARTPACZKA jest bezpłatnym programem dla klientów DPD !!!
Można również za pomocą tego programu zintegrować się z Fedex, GLS, inpost - tu już trzeba wykupić licencje ok 390 zł brutto / rok

Co wy na to ?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 wrz 2018, 15:25
Witam,
dziękujemy za zgłoszone sugestie. Obecne prace skupiamy na optymalizacji widoku desktopowego, który będzie punktem wyjścia do przygotowania rozwiązań responsywnych, co pozwoli na działanie systemu na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo priorytetem są zmiany prawne i dostosowanie pod nie systemu, tak by użytkownicy korzystali z w pełni aktualnego rozwiązania.
Chciałabym również nadmienić, że posiadamy wdrożoną procedurę ISO, która określa zasady pogrupowania i przeanalizowania zgłoszonych pomysłów, planowania pracy, programowania, testowania, skończywszy na akceptacji i wdrożeniu. Z uwagi na priorytety niektóre z pomysłów zostają odłożone za późniejszy termin. Jednakże dziękujemy za zgłoszony pomysł zostanie on poddany analizie.
Pozdrawiam
Pytanie:
kiedy możemy się spodziewać integracji z DPD Kurier ?