Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Domyślne filtry dot. dat

• Dodano: 26 sty 2016, 12:35
  • Planowany
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: devfive
Hej,

chciałbym zaproponować drobną zmianę w widoku tabelek, a mianowicie: pod tabelką możemy ustawiać sobie zakres dat lub rok i miesiąc dla którego mają być wyświetlane dokumenty. Idealne dla mnie (podkreślam, dla mnie) by było gdyby system:
1. Pamiętał ostatni wybór i po zalogowaniu to trzymał, lub
2. Można by było zapisać swoje własne domyślne ustawienia (np. ostatnie 90 dni, od początku istnienia itp.), lub
3. Domyślnym ustawieniem nie byłby aktualny miesiąc, tylko brak sprecyzowanego roku i miesiąca (system wyświetla wówczas wszystkie dokumenty).

W moim przypadku jest to istotne, gdyż nie mam wielu dokumentów i zawsze muszę wyłączać to filtrowanie, co czasem jest irytujące ;-)

Pozdrawiam,
Mateusz
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 26 sty 2016, 12:43
Dziękuję za sugestię, zostanie ona przekazana do działu planowania przyszłych aktualizacji.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 26 sty 2016, 20:46
Popieram, świetna sprawa !!!. Udzielamy rabatu na podstawie zrealizowanych faktur z ostatnich 12 miesięcy. Wybieramy z CRM klienta, przechodzimy na "przychody" mamy już ustawiono datę dajmy na to "ostatnie 12 miesięcy" i wyświetlają się nam wszystkie faktury wraz z podsumowaniem kwot netto - i innych - na podstawie których udzielamy rabatu. Bez zbędnego przestawiania, wyszukiwania i ustawiania dat. Popieram w pełni ten pomysł. Zbyszek, Italbel
0 komentarzy 0
  • Dodano: 4 mar 2016, 13:13
Propozycja wdrożenia funkcji została przeanalizowana i zaakceptowana. Dodaliśmy ją do kolejki rozwijanych opcji. W najbliższym czasie zespół deweloperski będzie prowadził prace nad stworzeniem funkcjonalności, po pozytywnych testach zostanie ona wdrożona do programu wfirma.

Dziękujemy za wkład w rozwój naszego oprogramowania.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Domyślne filtry dot. dat