forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

email nadawcy w wysylce mailem

• Dodano: 11 maj 2015, 15:37
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 10 odpowiedzi 10
Jak zmienić adres email z którego wysyłana jest faktura? W ustawieniach mogę dodać tylko adresy dw i udw. Czy faktura jest wysyłana przez użytkownika, który utworzył szablon?
PRACOWNIK
  • Dodano: 11 maj 2015, 15:48
Domyślnie faktury są wysyłane z naszego konta/serwera.
W ustawieniach użytkownika można określić dane własnego serwera SMTP oraz konta mailowego, z którego będą wysyłane faktury.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 11 maj 2015, 15:59
Dziękuję - źle się wyraziłem, chciałem używać waszego SMTP, tylko jako pole 'do odpowiedzi' ustawić własny email (inny niż admina głównego) i zmienić samą nazwę użytkownika do którego odpowiadam - jak w załączniku
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 11 maj 2015, 21:09
Adres "odpowiedź do" również można określić w ustawieniach użytkownika. Dane nadawcy można określić w polu imię i nazwisko w zakładce SMTP.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 maj 2015, 11:09
Niestety nie działa to tak, jak powinno. Mam uzupełnione ustawienia jak na screenshocie, natomiast maile wciąż dochodzą z informacjami tak jak w poprzednim poście. Czy chodzi o inne ustawienia?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 maj 2015, 11:18
Faktura została wysłana z konta, w którym nie ma takich ustawień.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 maj 2015, 11:46
Przykro mi, ale nadal nie rozumiem. Mamy konto w wfirmie założone przez admina, do konta dodanych jest wielu użytkowników. Fakturę automatyczną tworzyłem ja (nie admin), ale mail wychodzi z konta admina. W Ustawienia -> Użytkownik > Lokalne > SMTP mam to, co jest w drugim screenshocie. Utworzyłem przed momentem nową fakturę automatyczną w celach testowych i wciąż mail idzie wysyłany jako admin, ustawienia które podesłałem nie są w ogóle uwzględniane. Może połączy się Pan zdalnie do mnie i pokażę krok po kroku co robię, a Pan ew. nakieruje mnie gdzie popełanim błąd?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 maj 2015, 12:02
Z firmą powiązanych jest kilka kont adminów. Wiadomości wysyłane są w powiązaniu z najstarszym kontem admina.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 maj 2015, 12:09
OK - i nie da się tego zmienić z poziomu interfejsu? Możecie nam to zmienić ręcznie?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 maj 2015, 12:12
Można to zmienić z poziomu tego konta. Jeśli jest nieaktywne to można je odpiąć z firmy w zakładce ustawienia / użytkownicy (z poziomu innego admina)
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 maj 2015, 12:19
super, juz wszystko dziala. myslalem ze ustawienia smtp sa globalnie na firme. temat do zamkniecia, dzieki za wskazowki
0 komentarzy 0
Pytanie:
email nadawcy w wysylce mailem