forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Szablon wiadomości przy wysyłaniu faktury - prośba o wyłączenie reklam html wfirma.pl

Jestem smutny
  • Dodano: 9 wrz 2014, 10:22
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 6 odpowiedzi 6
Autor: Natan (Eng4S)
Proszę o dodanie opcji w szablonie wysyłanych wiadomości email "wyłącz szablon html wfirma". Nie chcę aby w emailach do moich klientów znajdowały się reklamy / branding wfirma.pl
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 wrz 2014, 10:29
Proszę doprecyzować co ma Pan na myśli.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 wrz 2014, 10:40
Przepraszam. Źle zadałem pytanie mieszając dwa wątki, na których nam zależy.
1. Prośba o dodanie checkboxa wyłączającego formatowania html i obrazków dodawanych w szablonie emaila wysyłającego faktury.
2. Wyłączenie reklam wfirma w stopce szablonu potwierdzenia wpłaty - przenoszę to do odrębnego zapytania.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 wrz 2014, 10:48
Ad 1. W najbliższym czasie nie pojawi się możliwość edytowania wyglądu wysyłanej wiadomości. Przemyślimy to przy okazji większej przebudowy integracji wfirmy z pocztą.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 wrz 2014, 22:35
Problem z uwolnieniem wyglądu i treści polega na tym że w ten sposób łatwo można by nasz system zamienić w narzędzie spamerskie.
1 komentarz 1
  • Dodano: 11 wrz 2014, 11:03
Panie Andrzeju,

ale przecież treść tej wiadomości już dawno uwolniliście :-) Mogę pisać co chcę w treści emaila wysyłając FV.
Teraz chodzi mi o możliwość usunięcia formatowania html.
  • Dodano: 11 wrz 2014, 05:55
To może ustawić możliwość wyłączenia reklam Wfirma tylko dla wysyłających e-maile poprzez własny serwer pocztowy.

Ci, którzy korzystają z Waszego serwera pocztowego niech dalej mają reklamy w swoich wiadomościach.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 27 sty 2015, 15:26
Moim zdaniem brak możliwości wyłączenia wysyłania reklam deprecjonuje wizerunek firmy wysyłającej fakturę z reklamą innej firmy w oczach otrzymującego fakturę, ponieważ kojarzy się to z brakiem profesjonalizmu i powinno być usunięte dla dobra klientów.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 sty 2015, 15:31
Jakich reklam?
Problem:
Szablon wiadomości przy wysyłaniu faktury - prośba o wyłączenie reklam html wfirma.pl