forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Faktura nie znika z Biuro - Płatności po opłaceniu kwoty

• Dodano: 4 maj 2010, 08:08
  • Rozwiązany
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Mam takie problem jak w temacie postu - wystawiłem klientowi fakturę, która następnie została skorygowana (o kilkaset zł na korzyść klienta). W zakładce Biuro - Płatności widnieje płatność na kwotę faktury pomniejszoną już o korektę (zatem widnieje kwota prawidłowa), ale po zaznaczeniu opcji "Rozlicz", gdyż klient zapłacił, faktura ta NIE ZNIKA z zakładki.

Tym samym, mimo, iż w kolumnie "Pozostało" widnieje kwota "0,00", faktura wciąż wisi jako nieopłacona, co wprowadza w błąd wszystkich moich pracowników, gdyż ci z kolei regularnie dzwonią do klienta z ponagleniami...

System zdaje się w momencie opłacenia kwoty przez klienta i wpisaniu zapłaconej kwoty w "Rozlicz" przestał automatycznie wysyłać przypomnienia o niezapłaconej fakturze do klientów (co jest dodatkowo dziwne zważywszy na fakt, iż faktura wciąż w systemie wisi jako nieopłacona).

Proszę zatem o informację czy i w jaki sposób mogę sprawić, by faktura ta zniknęła ze wspomnianej zakładki - oczywiście usunięcie faktury i wystawienie jej ponownie nie wchodzi w grę, bo wiązałoby się to z koniecznością usunięcia kilkuset kolejnych faktur dla klientów.

Dziękuję z góry za pomoc.

Mateusz Fatek
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
Oznaczone odpowiedzi
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 maj 2010, 10:38
Dziękuję za zgłoszenie. Poprawka jest już na serwerze i tego rodzaju faktury już nie powinny się tam pojawiać.
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 maj 2010, 10:38
Dziękuję za zgłoszenie. Poprawka jest już na serwerze i tego rodzaju faktury już nie powinny się tam pojawiać.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 5 maj 2010, 08:56
Dziękuję bardzo - już sprawdzam, czy udało się Państwu rozwiązać ten problem.

Swoją drogą błyskawiczna reakcja z Państwa strony - jestem pozytywnie zaskoczony:).
0 komentarzy 0
Problem:
Faktura nie znika z Biuro - Płatności po opłaceniu kwoty