forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Niezadowolenie

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 31 sty 2014, 12:12
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: Tysia
Droga wfirmo! Tęsknię za starym interfejsem, ale o ile jestem w stanie przeboleć nowy wygląd i zachowanie tabelek, to przyciski logowania, rejestracji i powrotu do serwisu doprowadzają mnie do płaczu/szewskiej pasji. Żeby się zalogować do serwisu muszę kliknąć w niebieski napis na białym tle, ale żeby powrócić do systemu – niebieski guzik. Nieintuicyjność tego rozwiązania sprawia, że nos-stop się wylogowuję. W dodatku zawsze przy pierwszej próbie zalogowania moje hasło jest odrzucane. Przy drugiej wszystko jest już dobrze a nie zmieniam hasła, chociaż ten problem może być specyficzny dla Safari trzymającej hasła w pęku kluczy bo nie udało mi się go zreprodukowac w innej przeglądarce. Wciąż – kiedyś nie było takich problemów.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 31 sty 2014, 15:29
A! Prawie zapomniałam o module "kadry". Poprzednio wszystkie istotne pola w oknach dodawania umowy były na jednym ekranie. Teraz to wszystko zostało rozłożone na kilka zakładek i trzeba się naszukać takich pół, jak "prawa autorskie" lub "opis usługi".

Pozostaje jeszcze drobna sugestia zmiany sposobu przeszukiwania bazy pracowników podczas korzystania z listy rozwijanej a raczej jego braku. W tej chwili naciśnięcie klawisza np. A pokazuje pracowników o imionach zaczynających się literą A co w przypadku większej listy niewiele ułatwia.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 lut 2014, 15:23

Dziękuję za uwagi, najbliższe miesiące poświęcimy przede wszystkim poprawkom według uwag jakie Państwo zgłaszacie. Kadry w tym roku będziemy rozbudowywać i jeszcze między czasie dziesięć razy ich układ może się zmienić.

0 komentarzy 0
  • Dodano: 13 lut 2014, 14:33
Dokladnie - ja mam ten sam problem z logowaniem i wylogowywaniem ehh
0 komentarzy 0
Ocena:
Niezadowolenie