forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Przedłużenie konta - problem z wyborem systemu transakcyjnego (stary system/nowy system) mBank

Jestem obojętny
  • Dodano: 29 sty 2014, 22:26
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam,

Podczas próby przedłużenia ważności konta poprzez Państwa serwis zostałem przeniesiony na stronę logowania do mBanku, z tym że pomimo tego iż mBank oferuje korzystanie ze starej wersji serwisu transakcyjnego to nie mogłem zrobić opłaty w starym systemie. Rozumiem to iż wfirma nie ma wpływu na sposób logowania klientów do serwisu transakcyjnego mBanku, jednak współpracując z Dotpay powinna mieć ona wpływ na sposób w jaki realizowany jest przelew za przedłużenie ważności konta.

Osobiście nie korzystam z nowej wersji systemu transakcyjnego mBanku (jak spora część jego klientów któremu też nie przypadł on do gustu), nie jestem do niego przekonany ale mam możliwość logowania się oraz wykonywania operacji na starym interface.

Przedłużyłem już okres ważności konta (logując się do nowego serwisu transakcyjnego mBanku) więc dla mnie już ten problem nie istnieje lecz obawiam się iż wiele osób przy próbie logowania się do serwisu kliknie w link przenoszący do starej wersji ST i będzie miało podobne spostrzeżenia jak moje.

Pozdrawiam
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 29 sty 2014, 22:49
Niestety mTransfer jest już tylko w nowym systemie. Ten bank zmierza w złą stronę.
0 komentarzy 0
Problem:
Przedłużenie konta - problem z wyborem systemu transakcyjnego (stary system/nowy system) mBank