forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kto się nie rozwija ten się cofa - WFIRMO!!! Duży PLUS dla Was :-)

Jestem zadowolony
  • Dodano: 20 sty 2014, 07:12
  • 3 odpowiedzi 3
Pozdrawiam i trzymam kciuki za poprawki, które jeszcze tworzycie. Mimo tych negatywnych uwag na forum wciąż uważam, że wfirma idzie w dobrym kierunku. Kto się nie rozwija, ten się cofa w rozwoju. Większość opinii negatywnych jednak opiera się na przyzwyczajeniu się do poprzedniego wyglądu, który nie jest w końcu najistotniejszy w systemie księgowym, bo funkcjonalność jest wciąż na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście są też uwagi, że coś nie działa chociaż przed aktualizacją działało poprawnie ale widać, że sukcesywnie wszystko jest naprawiane (np. sprawa korekt).

Tak trzymać i kontynuujcie swoją walkę na tym trudnym rynku, bo wszyscy dużo wymagają od wfirma a Wy nie dość, że swoim klientom chcecie jak najbardziej ułatwić życie, to jeszcze musicie panować nad tym, żeby Wasz ekosystem żył w zgodzie z tymi nieludzkimi przepisami prawa w Polsce, które zmieniają się częściej niż pogoda za oknem!

Osobiście przed przejściem na wfirma testowałem całe multum różnych aplikacji, zarówno online jak i offline i jeżeli chodzi o księgowość, to Wy wymiatacie konkurencję! Jesteście naprawdę intuicyjni i super wygodni. Tak trzymać i nie poddawać się!!!

Pozdrawiam!!!
  • Dodano: 23 sty 2014, 13:28
Intuicyjni i super wygodni byli przed zmianami. Nawet przed poprzednimi zmianami (rok, czy dwa lata temu). Kto się nie rozwija ten się cofa, jednak lepsze jest wrogiem gorszego. Ulepszajmy serwisy nie psując tego, co dobre. Jeszcze parę takich peanów i przysiądę do wypisania tego, co mi utrudnia pracę po zmianach. Tyle że za to mi nikt nie płaci, więc mi się nie chce.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 23 sty 2014, 13:32
Samo przeglądanie tego forum dobija - chcę zobaczyć, jakie opinie o nowej wersji mają inni, ale rezygnuję. Ponieważ widzę dziesięć czy dwadzieścia postów na stronie i muszę klikać na kolejną stronę i znów przewijać. Nie można dać opcji "pokaż 100" (albo i więcej) postów na raz, prawda? Przecież taka funkcjonalność popsułaby estetyczny design, jakie to ma znaczenie, że użytkownik miałby dziesiątki nagłówków na jednej stronie, które łatwo i szybko mógłby przebiec wzrokiem używając scrolla, bez żadnego klikania.
Czcionka podczas pisania tego posta - to jest 7pkt? Nie dało się mniejszej, za bardzo jest czytelna.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 23 sty 2014, 13:45
klasykiem: https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
0 komentarzy 0
Ocena:
Kto się nie rozwija ten się cofa - WFIRMO!!! Duży PLUS dla Was :-)