forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Większe czcionki

• Dodano: 5 mar 2010, 15:59
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 5 odpowiedzi 5
Autor: MAREKM
Około osiem miesięcy temu obiecano że będzie można zwiększyć wielkość czcionki
i nadal moi kontra chęci narzekają tylko wasza reklama ma odpowiednią wielkość w na darmowej wersji programu.
to jedyny powód dla którego nie decyduję się na płatną wersję programu.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 mar 2010, 16:54
po marcoweej aktualizacji w pakiecie premium będą wzory faktur z większą czcionką, a swoją droga księgowe w moim biurze abrfinanse.pl księguja setki jak nie tysiące faktur z taką czcionką i nic im nie przeszkadza. Jak będzie czcionka większa to komuś to bedzie też przeszkadzało. Ale klient nasz Pan.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 mar 2010, 16:57
W pakiecie premium jest dostępny dawno szablon z większą czcionką, darmowy program nie może mieć wszystkich funkcjonalności co płatny, proszę przemyśleć za co mogli byśmy rozwijać serwis. Zapraszam do wykupienia płatnej wersji a problemy sie same rozwiążą, będzie większa czcionka i nie będzie reklamy.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 mar 2010, 18:50
Wtedy zwiększenie czcionki w istniejących szablonach nie było możliwe, dlatego że było bardzo mało miejsca w pozycjach faktury. Po następnej aktualizacji zniknie w pozycjach kwota podatku VAT, co pozwoli na zwiększenie czcionki w całej fakturze

Tak mniej więcej będzie wyglądać nowa faktura po zwiększeniu czcionki:
faktura polsko-norweska
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 mar 2010, 01:02
Miałem przecież pakiet promocyjny i czcionki były małe , jednak nie wiem jak jest teraz
korzystam z z ekonomicznej ponieważ chcę zużywać mniej tuszu ale wielkość jest ważna przychodzi do mnie klient jak wczoraj ,ogląda fakturę i nie podpisuje tylko narzeka że tak mała czcionka,- muszę iść po okulary do samochodu na parking. Nie wieżę że to nie przeszkadza innym
To działa jak anty-reklama, chwalę się programem na którym mogę w każdym miejscu wystawić fakturę
że może się zalogować mój pracownik czy księgowa i nie mylić kolejności wystawianych faktur , i wciąż to same pytanie mało czytelna, nie możesz zwiększyć czcionki ?
Pozdrawiam wszystkich sympatyków,oraz autorów tego programu i pragnę by nabierał doskonałości pod każdym względem

0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 mar 2010, 10:37
Mam kategorię D związaną z tym że bardzo słabo widzę i nie mam problemów z odczytaniem faktury - nawet bez okularów :)
Tak jak wyżej wspomniałem czcionka została zwiększona (zmiana pojawi się po aktualizacji), więc ludzie nie powinni już tak narzekać.
0 komentarzy 0
Pytanie:
Większe czcionki