forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Problem z przyciskiem "Rozliczenie"/modyfikacją rozliczenia.

Jestem zaniepokojony
  • Dodano: 26 cze 2013, 08:46
  • Rozwiązany
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3
Witam,

Problem pojawił się niedawno, zapewne po ostatniej aktualizacji, mianowicie chodzi o to że nie można zmienić statusu faktury rozliczonej na nierozliczoną tak jak było to możliwe do tej pory. Przez przypadek zaznaczyłem dwie pozycje które nie zostały rozliczone przez klienta jako rozliczone, po próbie modyfikacji faktury i wpisaniu kwoty 0 zł faktura nadal widnieje jakby była rozliczona. Klikanie "Rozlicz" i wpisanie 0 też nie pomaga ponieważ pojawia się czerwone okienko z komunikatem że kwota nie może wynosić 0 zł a ja właśnie potrzebuję mieć tam 0 zł.
Pozdrawiam
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 cze 2013, 08:54

Nie było zmian w tym mechaniźmie.

Rozliczenia można modyfikować/usuwać w zakładce płatności w szczegółach faktury (po kliknięciu na numer faktury).
Przez modyfikację faktury można zmienić tylko płatność główną, dodaną przy wystawianiu/modyfikowaniu faktury.
Akcja rozlicz nie modyfikuje istniejących rozliczeń, tylko dodaje nową płatność na wprowadzaną kwotę.

0 komentarzy 0
  • Dodano: 27 cze 2013, 14:13
Witam,
Problem rozwiązany, faktycznie trzeba było wejść w szczegóły faktury i usunąć zapłatę. Swoją drogą dam sobie uciąć rękę że można było edytować to czy faktura jest rozliczona/nierozliczona przez kliknięcie w przycisk "Rozlicz" (tak to robiłem do tej pory). Może dobrze by było przywrócić tą opcję (klikanie w "Rozlicz") wyłącznie z powodu prostoty dostępu i szybkości edycji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 cze 2013, 14:34
Nie zmienialiśmy tego mechanizmu, możliwe że dodawał Pan wcześniej ujemne płatności.
0 komentarzy 0
Problem:
Problem z przyciskiem "Rozliczenie"/modyfikacją rozliczenia.