Wyszukiwarka

Szukaj tylko w sekcji:

Statystyki tematu
  • 8
  • 4
  • 2

0

0

0

0
Kategorie i tagi
Edytuj
Kategorie
Edytuj
Tagi
Nie dodano żadnych tagów

Ceny zakupu na WZ

Autor: Raffi (Wagfors) | Dodano: 15 mar 2013, 13:08
Czy istnieje możliwość wystawiania dokumentów WZ w cenach zakupu towarów? Mam na myśli dokumenty, które generują się automatycznie w momencie wystawiania faktur VAT i kiedy zaznaczona jest opcja "wywołaj skutek magazynowy". Obecnie zawsze pojawia się tam cena sprzedaży, wpisana do faktury.
Chciałem "obejść" to poprzez ręczną zmianę ceny ale edycja WZ'ki powiązanej z fakturą jest zablokowana...
Możesz .
Mam to samo pytanie!
Dodano: 27 mar 2013, 13:18
Tydzień już minął a odpowiedzi nadal brak...
To może doprecyzuję o co chodzi: program widzi cenę zakupu towaru, bo podaje ją w kolumnie "Koszt" (zakładka "Magazyn->Dokumenty"). Jednak na dokumencie WZ jest zawsze cena sprzedaży, niezależnie od tego jak przeprowadzę proces zakupu towaru. Mogę w systemie wystawić WZ ręcznie ale wymaga to rezygnacji z mechanizmu wywoływania skutków magazynowych przy wystawianiu faktur a chyba nie o to chodzi.
Tak więc potrzebna jest opcja wyboru jaka cena ma figurować na WZ (być może taka możliwość istnieje ale nie udało mi się do niej dotrzeć). Najlepiej jeśli będzie to ustawienie globalne, tak aby nie przestawiać przy każdej fakturze.
Proszę o odpowiedź, czy jest to wykonalne w miarę nieodległym terminie, bo chwilowo muszę WZ wystawiać ręcznie.
0 komentarzy 0
Komentuj
Dodaj komentarz do odpowiedzi użytkownika Raffi (Wagfors)
Dodano: 8 mar, 18:07
Mam ten sam problem. Funkcjonalność programu przez to bardzo spada
0 komentarzy 0
Komentuj
Dodaj komentarz do odpowiedzi użytkownika Casi
Dodano: 2 tygodnie temu
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie? Dobrze by było gdyby można było wybrać przy wydruku jaką cenę i czy wogóle chcemy drukować.
0 komentarzy 0
Komentuj
Dodano: tydzień temu
Rozważamy wprowadzenie wydruku "WZK", który będzie można wygenerować na podstawie WZ. Nie będą to po prostu ceny zakupu a dokładna informacja o parti i cenach zakupu wydanego WZ'ką towaru - informacja przydatna w pełnej księgowości.
0 komentarzy 0
Komentuj
Dodaj komentarz do odpowiedzi użytkownika Jakub W. (wfirma.pl)
Fajnie że rozważacie. Słyszę o tym już któryś raz. Kiedyś nawet mi odpisaliście że będzie to wprowadzone.
Bez tego program który ma byc postrzegany jako profesjonalny dużo traci. Proszę to zrobić jak najszybciej.
Chyba nie jest to jakiś wielki problem? Niestety przy pełnej księgowości jest to niezbędne. Narazie sobie radzę
ale takie wpisywanie z ręki czy sprawdzanie to naprawdę lipa. Jeszcze chwilkę poczekam.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Komentuj

Dla celów księgowych można posłużyć się wydrukiem listy WZ, tam jest informacja o koszcie.

0 komentarzy 0
Komentuj
Dodaj komentarz do odpowiedzi użytkownika Piotr Sawicki (wfirma.pl)
To znaczy?
0 komentarzy 0
Komentuj

W zakładce Magazyn / Dokumenty można ustawić filtr rodzaju dokumentu na WZ i wydrukować listę WZ. Kolumna koszt zawiera sumaryczną wartość towarów na danym dokumencie na podstawie cen zakupu/wytworzenia powiązanych partii towarów.

0 komentarzy 0
Komentuj
Dodaj komentarz do odpowiedzi użytkownika Piotr Sawicki (wfirma.pl)
Odpowiedz (pytanie: Ceny zakupu na WZ)
dodaj obrazek