forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Suma w oknie dodawanie nowego wydatku

• Dodano: 30 maj 2012, 18:11
  • Planowany
  • 3 osobom podoba się ten pomysł 3
  • 6 odpowiedzi 6
Witam,

całkiem fajna ta wFirma, choć ma kilka denerwujących niedoróbek :)

O czekaniu na usprawnienie wprowadzania danych po NIP-e nie wspomnę...

Ale do rzeczy.

Dodaję nowy wydatek. Na fakturze papierowej mam 5 pozycji, każda to inny rodzaj wydatku. Wprowadzam je do poszczególnych okienek nowego wydatku.

Dlaczego nigdzie w tym oknie nie ma sumy wydatków? Że lubię kontrolować swoją pracę, to w takiej sytuacji muszę wziąć do ręki kalkulator i sprawdzić, czy wprowadzone wartości po zsumowaniu dadzą sumę z faktury.

Da się coś z tym zrobić?

pozdro,

mp
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 30 maj 2012, 18:46
Okno dodawania wydatku jest przeładowane, nie ma tam za bardzo miejsca na dodatkowe rzeczy. Większość wydatków (99%) i tak ma jedną pozycję.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 30 maj 2012, 19:04
Nieprawda!!! Postuluję za tym, aby jednak dodać to sumowanie! Na pewno się zmieści...
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 30 maj 2012, 19:07
Co jest nieprawdą? Na 400 tys. dodanych wydatków 4 tys ma więcej niż jedną pozycję.
Dodanie dodatkowych pól czy tabelek zmniejszy czytelność formularza.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 30 maj 2012, 19:34
Nie, no, Panie Piotrze, nie przesadzajmy, że pole Suma: XXX zł przeładuje formularz...

pozdro,
mp
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 31 maj 2012, 06:58
Jedno pole jeszcze się zmieści (na prawo od następna pozycja). Myślałem o tabelce z podsumowaniem stawek.
Możliwe że dodamy je przy kolejnych aktualizacjach (na najbliższą już jest za późno)
0 komentarzy 0
  • Dodano: 31 maj 2012, 11:22
No dobra, ja należę do tego 1% ludzi wpisujących często wydatki w wielu pozycjach. Cieszę się, że pytanie uzyskało status PLANOWANE :) Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Suma w oknie dodawanie nowego wydatku