forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Ważna informacja - folder na str głównej/biura

• Dodano: 13 kwi 2012, 22:35
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3

Może byście przestali być tak nachalni w tej zakładce i zmniejszyli swoją sUper ofertę i pozwolili na wyświetlanie tablicy zadań lub czegoś takiego - choćby wiadomości !!!
Jeśli nie da się tak od razu to prosze o info jak tą zakładkę wyłączyć - gdyż ja mam wersję płatną wszego serwisu i wygodniej by było mieć tablicę do kontaktu z pracownikami.

pozdrawiam
ToM
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 14 kwi 2012, 11:29
Tak jak odpisałem w mailu, nie zmienimy tego mechanizmu. Można się posłużyć dodatkiem greasemonkey.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 14 kwi 2012, 15:48
Szkoda, że się odcieliście na uwagę a nie podjeliscie pomysłu na rozwój - takie usługi już oferuje i aliorbank i każda sieciowa kancelaria w wielu miastach - co do wysyłki to też już wszyscy korzystający to wiedzą gdyż co dziennie widzą ten baner - taka nudna przeszkadzająca reklama wybitnie zachęca do korzystania !!!
0 komentarzy 0
  • Dodano: 17 kwi 2012, 21:03
Ludzie z wFirma z grzeczności nie powinny tego Panu napisać powiedzieć ale ja mogę.

Jeżeli nie podoba się Panu funkcjonowanie proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich, bo jak widać jest Pan sam...

Myślę że konkurencji trochę jest na rynku więc może tam proszę pisać w imieniu swoim.

a i to ja jestem zażenowany Panem.
0 komentarzy 0
Pytanie: