forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

*******.pl a Wasza polityka cenowa dotycząca modułu MAGAZYN

Jestem zadowolony
  • Dodano: 11 mar 2012, 22:58
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 4 odpowiedzi 4
Autor: televend
Informujemy Pana, że publikowanie para reklam na naszym forum jest sprzeczne z zasadami konkurencji. Może Pan zadawać pytania, zgłaszać swoje wątpliwości na zasadach zdrowo rozumianej dyskusji. Forum jest przeznaczone do wyrażania opinii, jak i zgłaszania uwag. Nie jest słupem reklamowym żadnej firmy, a tym bardziej konkurującej z nami. Dyskusja na forum poprawia znacznie komunikację pomiędzy nami a Państwem.

My nie wchodzimy na fora, ani na portale społecznościowe konkurencyjnych serwisów by spamować własnym produktem. Uważamy to za dalece niemoralne zachowanie.

Zgadzamy się na krytykę, mało tego. Uważamy że pozwala ona stworzyć bardziej przyjazny produkt dla państwa. Wsłuchujemy się w uwagi i szanujemy zdanie użytkowników naszego serwisu.

Prosimy o wyrażanie opinii, krytykowanie, zgłaszanie pomysłów w formie pozwalającej na dyskusję.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 12 mar 2012, 02:22
Dokłądnie o to samo pytałem w wątku: http://forum.wfirma.pl/temat/1575-bonus-dla-aktywnych-uzytkownikow---magazyn
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 mar 2012, 09:45
OK. Przepraszam.

Przykre natomiast, że nie ustosunkował się Pan do istoty mojego pytania, a zaledwie skupił na pierdołach.

0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 mar 2012, 09:53
Witam Pana, ustosunkowałem się w poście napisanym

http://forum.wfirma.pl/temat/1575-bonus-dla-aktywnych-uzytkownikow---magazyn

wklejam jego zawartość

Magazyn jest całkiem nowym produktem, nie mającym nic wspólnego z księgowością. Jeżeli dodajemy stale nowe funkcje to w ramach jakiejś funkcjonalności. To prawda że rozbudowujemy Księgowość - ostatnio rozliczenia z bankiem, kasa i wiele drobnych udogodnień.

Stworzenie Magazynu to wydatek wielu set tysięcy złotych - tak dla Pana wiadomości - inwestycja która ma dawać przychody a nie zrujnować firmę.

Konkurencyjne rozwiązania są dużo droższe od proponowanych cen przez nas, należy zwrócić uwagę na model sprzedaży
- od każdego użytkownika opłata
na technologię
- najczęściej jest to substytut oprogramowania online, instaluje się program na własnym sprzęcie, baza jest dostępna online.

Magazyn jaki rozwijamy nie jest rozbudowanym katalogiem produktów z licznikiem, będzie pozwalał między innymi:
- ustalać koszt sprzedaży
- prowadzić gospodarkę według zasad FIFO
- programować produkcję
- programować kompletację usług i towarów
- powadzić wiele magazynów w jednym punkcie sprzedaży
- prowadzić wiele punktów sprzedaży i wiele magazynów
więcej teraz nie zdradzę z przyczyn oczywistych.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 12 mar 2012, 09:57
OK. Dzięki.
0 komentarzy 0
Pytanie:
*******.pl a Wasza polityka cenowa dotycząca modułu MAGAZYN