forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Usprawnijcie przechodzenie do sąsiednich miesięcy.

Jestem wdzięczny
  • Dodano: 9 lut 2012, 13:48
  • Rozwiązane
  • 6 osób ma to samo pytanie 6
  • 7 odpowiedzi 7
Autor: televend
Sugeruję dodac strzałki przy ewidencjach, aby jednym kliknieciem mozna bylo przejsc do sąsiedniech miesięcy. Przechodzenie z miesiąca stycznia 2012 do grudnia 2011 jest szalenie irytujące: trzeba zmienic rok i miesiac.

PRACOWNIK
  • Dodano: 9 lut 2012, 14:07
Właśnie projektujemy nawigację pomiędzy miesiącami i latami. Zauważylismy uciążliwość dotychczasowego rozwiązania.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 lut 2012, 14:12
Super. Dzięki.

Czy możecie podzielić się planowaną polityką cenową? Chcialbym wiedzieć o ile więcej bedziecie kosztować jak dojdzie magazyn.

0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 lut 2012, 08:05
Magazyn dostępny będzie w dwóch dodatkowych Pakietach
Fakturowanie + Magazyn
Fakturowanie + Księgowość + Magazyn
Cena ostateczna jeszcze nie jest znana, przypuszczam ze ten pierwszy pakiet będzie w cenie podobnej do ceny księgowości.
Nad ceną za najwyższy pakiet zastanawiamy się.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 8 sty 2013, 21:02
Nowy rok, przechodzenie pomiędzy miesiącami 12.2012 a 01.2013 jest strasznie uciążliwe. Wystarczyłaby strzałka poprzedni następny miesiąc. Jak to było wspominane https://forum.wfirma.pl/temat/1469, chętnych też nie brakuje.

Wydałoby się, że to prosta sprawa, ciągnie się rok i co roku o tej samej porze przysparza problemów.
1 komentarz 1
  • Dodano: 8 sty 2013, 23:32
Popieram, sam chciałem właśnie nowy temat zakładać z tym problemem.
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 sty 2013, 07:08
Planujemy wdrożyć nowy, lepszy komponent tabelek. Nie będziemy implementować tego filtra w starym, żeby nie pisać tego samego dwa razy.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 9 sty 2013, 12:01
A ja chyba sugerowałem takie rozwiązanie jeszcze w 2011 roku, więc rzeczywiście trzeba przyznać, że sprawa się już długo ciągnie.
1 komentarz 1
  • Dodano: 9 sty 2013, 12:18
Popieram w 100%
  • Dodano: 15 mar, 15:20
Mamy 2019 rok i tego udogodnienia nie ma nadal.
Ponawiam prośbę o prostsze przechodzenie pomiędzy miesiącami.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 mar, 15:20
Witam,
Strzałki służące do szybkiej zmiany miesiąca zostały wprowadzone już jakiś czas temu.
Znajdują się one w filtrach miesiąca oraz roku po bokach przycisku Dzisiaj. Korzystając ze strzałek jak najbardziej może Pan przemieszać się między miesiącami, także np.: z grudnia 2018 roku na styczeń 2019 roku.
Pozdrawiam
Pytanie:
Usprawnijcie przechodzenie do sąsiednich miesięcy.