forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Delikatna zmiana wyglądu okna "Wyszukiwanie produktu w katalogu"

Jestem zadowolony
  • Dodano: 6 sty 2012, 16:44
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 0 odpowiedzi 0
Witajcie, zaproponuję kosmetyczną zmianę :)

Dodaję nową fakturę i używam "Szukaj produkt w katalogu" (nota bene po polsku powinno być "produktu"). Wyświetla mi się okno "Wyszukiwanie produktu w katalogu" (o, tutaj już jest po polsku :). Mam ustawione wyświetlanie 100 pozycji, bo w magazynie mam 130 produktów i tak jest najwygodniej. Taka liczba powoduje, że okno nie mieści się w całości nawet na 20-calowym ekranie monitora.

Szukam produktu, przewijam myszką na sam dół listy i się okazuje, że jednak produkt nie jest na pierwszej stronie, tylko na drugiej. Co trzeba zrobić? Znowu przewinąć całe okno, żeby dotrzeć do klawiszy nawigacyjnych i przełączyć na drugą stronę z kolejną 100-tką produktów.

Obrazek

htp://www.pisanienazawolanie.pl/marek/obraz1.jpg

Żeby uniknąć tej niedogodności, wystarczy te same klawisze nawigacyjne do przełączania stron dodać na dole okna, tak jak to jest na większości forów dyskusyjnych z wielostronicowymi wątkami.

To nie koniec. Jeśli mam ustawione wyświetlanie 100 produktów i wybiorę do faktury powiedzmy dwa pierwsze, to żeby je dodać, to znów muszę "przekręcić" całe okno i dotrzeć do klawisza "Dodaj wybrane pozycje", który umieszczono na dole. A wystarczyłoby go dodać też... na górze.

A tutaj wymarzony wgląd tego okna (przykład z 20 produktami, żeby pokazać, o co mi chodzi):

htp://www.pisanienazawolanie.pl/marek/obrazek2.jpg
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
Pomysł:
Delikatna zmiana wyglądu okna "Wyszukiwanie produktu w katalogu"