forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Korekta faktury VAT MARŻA ?

• Dodano: 28 wrz 2009, 14:44
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 12 odpowiedzi 12
Autor: wolfi
Kiedy będzie można wystawić korektę faktury VAT MARŻA ? brak takiej możliwości paraliżuje pracę na tym programie . Bardzo proszę o możliwe jak najszybsze wprowadzenie tej funkcji .
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 wrz 2009, 17:14
Teraz koncentrujemy się na module "kadry", który pojawi się w grudniu. Jeśli w czasie jego testów nie pojawią się żadne problemy, to może korekty marż pojawią się w tej samej aktualizacji (nie mogę tego obiecać na 100%).
0 komentarzy 0
  • Dodano: 30 wrz 2009, 09:32
Rozumiem ale w tej sytuacji dla mnie ten program staje się bezwartościowy bo nie mogę z niego korzystać w taki sposób w jaki bym chciał . Prosiłbym żeby ta sprawa stała się dla Państwa priorytetowa . Nie można reklamować programu który obsługuje fakturę VAT Marża i nie da się wystawić korekty tejże faktury ? .
0 komentarzy 0
  • Dodano: 18 lis 2009, 20:06
Witam
Również brak tej funkcji nie pozwala mi na korzystanie z tego programu
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 lis 2009, 08:44
Dodamy ją przy kolejnej (nie grudniowej) aktualizacji.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 19 lis 2009, 17:53
Może Pan się określić dokładnie kiedy to będzie bo ja już podnoszę ten temat już drugi raz i chciałbym wiedzieć konkretnie kiedy to będzie i dlaczego nie mogą Państwo dodać tej funkcji przy grudniowej aktualizacji . Dla mnie w tej chcieli ten program nie jest pełnowartościowy więc nie wiem mam wam płacić też 50 % abonamentu bo ja nie rozumie tej sytuacji ? Nalegam na jak najszybsze wprowadzenie poprawki i konkretne odkreślenie kiedy to nastąpi .
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 lis 2009, 20:22
Prawdopodobnie pod koniec lutego lub na początku marca.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 20 lis 2009, 18:37
Będę Pana trzymał za słowo Panie Piotrze :)
0 komentarzy 0
  • Dodano: 1 mar 2010, 13:07
Dołączam się do prośby. Program jest super tylko brak tej korekty troszkę mi komplikuje pracę. Kiedy można się spodziewać jakichś zmian?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 mar 2010, 15:30
Aktualizację planujemy przeprowadzić w okolicach 20.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 1 mar 2010, 17:03
Dziękuje za odpowiedź. I czekam z niecierpliwością na aktualizację.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 1 kwi 2010, 15:36
Czy jest możliwość (a jeżeli to jaka?) wystawiania noty korygującej do faktury? Wiem że można wystawić korektę faktury (już korzystałem), ale w przypadku zmiany samej treści - błędnie napisanej - nie widzę tej potrzeby. To jakby strzelać z armaty do muchy...
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 kwi 2010, 21:30
jak już napisałem w ustawieniach w szablonach dokumentów można sobie wykreowac na stałę taki szablon do które będzie mozna uzyc do wszystkich faktur
0 komentarzy 0
Pytanie:
Korekta faktury VAT MARŻA ?