Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Faktury automatyczne - nie jest jasne, kiedy wygeneruje się pierwsza

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 15 lis 2011, 08:40
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Proponuję zmiany w fakturach automatycznych. W tej chwili nie jest dla mnie jasne, kiedy zostanie wystawiona pierwsza automatyczna faktura po wprowadzeniu jej do systemu, w związku z czym nie mam możliwości sprawdzenia, czy zdefiniowano ją prawidłowo.

Przykład: widzę przy jednej z faktur rocznych, że jest zaplanowana na 15.11.2012, tymczasem dziś system wygenerował i wysłał do klienta fakturę, czyli o rok za wcześnie.

Domyślam się, skąd powstał ten błąd, rzecz jednak w tym, że najwyraźniej nie dyspoujemy w tej chwli narzędziem umożliwiającym podejrzene z wyprzedzeniem, jak dokładnie system będzie wystawiał faktury, w związku z czym ja osobiście nie mam zaufania do tego narzędzia i obawiam się go używać.

Proponuję np. dodanie nowej zakładki w podglądzie faktury automatycznej, gdzie będzie można szybko przejrzeć daty, w których będą generowane faktury, ew. dodanie dodatkowego pola w formularzu tworzenia faktury typu "data wystawienia pierwszej faktury".
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 lis 2011, 10:04
Kolumna "zaplanowana" pokazuje najbliższe, czyli również pierwsze wystawienie faktury automatycznej. Bezpośrednio po dodaniu tej która się wystawiała dzisiaj, musiała być data 2011-11-15.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 15 lis 2011, 10:55
Według mnie nie było - sprawdzałem to :(
0 komentarzy 0
Pomysł:
Faktury automatyczne - nie jest jasne, kiedy wygeneruje się pierwsza