Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kategoria: Księgowość

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

Jak mam zaksięgować środek trwały jednorazowo w koszty? Chciałbym skorzystać z ulgi dla małych firm tej do 400 000 złotych.
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam,

od wczoraj zabrałem się za ręczne rozliczanie i księgowanie swojej firmy.
Do tej pory robiło to za mnie Biuro Rachunkowe, które z niewiadomych prz...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,
Proszę o informację, w jaki sposób księgować wydatki związane z wysyłaniem korespondencji Pocztą Polską? Za każdym razem wypełniam druczek Potwierdze...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Wiem, że planują Państwo wdrożyć możliwość księgowania faktur sprzedaży z datą zapłaty w miesiącu następnym niż faktura została wystawiona. Opcja była by pom...
  • Rozważany
  • 10 osobom podoba się ten pomysł 10
  • 10 odpowiedzi 10

Czy dużo zajęło by wam czasu wprowadzenie mechanizmu wyliczającego różnice kursowe z automatem księgowań na plus i na minus?
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Jestem nowym użytkownikiem waszego serwisu więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym wystawić fakturę na kontrahenta z Francji i nie wiem jak mam to zrobić żeby...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Drugie pytanie, na zakup różnych rzeczy na działalność dostałam kredyt z banku. Jak go zaksięgować w koszty?
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,
Zakupiłam w tym tygodniu sprzęt do firmy, porządny laptop, rzutnik, meble i trochę drobiazgów. Czy wszystko mogę wrzucić w koszty? Czy jakoś muszę to...
  • Rozwiązane
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 1 odpowiedź 1

Otrzymałam dotację z urzędu pracy na zakup wyposażenia firmy. Z tego co się orientuję wydatki z dotacji nie są kosztem podatkowym a tylko pozwalają odliczyć ...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam !

Księgując ostatnie wydatki napotkałem na zmianę którą chyba wprowadziliście a mi umknęła.
Chodzi o księgowanie wydatków na usługi telekomunikacyj...