forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kategoria: Księgowość

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

Drugie pytanie, na zakup różnych rzeczy na działalność dostałam kredyt z banku. Jak go zaksięgować w koszty?
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,
Zakupiłam w tym tygodniu sprzęt do firmy, porządny laptop, rzutnik, meble i trochę drobiazgów. Czy wszystko mogę wrzucić w koszty? Czy jakoś muszę to...
  • Rozwiązane
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 1 odpowiedź 1

Otrzymałam dotację z urzędu pracy na zakup wyposażenia firmy. Z tego co się orientuję wydatki z dotacji nie są kosztem podatkowym a tylko pozwalają odliczyć ...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam !

Księgując ostatnie wydatki napotkałem na zmianę którą chyba wprowadziliście a mi umknęła.
Chodzi o księgowanie wydatków na usługi telekomunikacyj...
  • Wdrożony
  • 21 osobom podoba się ten pomysł 21
  • 36 odpowiedzi 36

Witam,
zauważyłem, że inny operator księgowości internetowej wprowadził możliwość integracji sklepu internetowego z księgowością poprzez API. (Opencart, os...
  • Rozwiązane
  • 5 odpowiedzi 5

Jak to jest z pozycją 51 w deklaracji VAT-7. Biuro rachunkowe, które prowadziło mi księgi nie uwzględniało w tej pozycji nabyć towarów i usług pozostałych, k...
  • Planowany
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 1 odpowiedź 1

Wystawiając fakturę sprzedaży czy przyjmując wydatek pole "Kontrahent" powinno być wyszukiwane po skrócie/akronimie a nie po pełnej nazwie. Dla prz...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Czy odsetki za nieterminową wpłatę np. za telefon można wrzucić w koszty firmy? Jeśli tak to czy zrobić to dowodem wewn. czy w momencie przyjmowania faktury ...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Chcę otworzyć działalność a nie wiem jaką formę opodatkowania wybrać abym mógł odliczać od dochodu Vat oraz abym mógł wystawiać faktury VAT
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

• Autor: Titutek
  • Dodano: 7 cze 2011, 15:47
  • Ostatnio: Titutek (7 cze 2011, 18:41)
Jak najlepiej zaksięgować przychód za organizację imprezy sportowej jeśli w imprezie bierze udział powiedzmy 20 osób i każda wpłaca organizatorowi po 50 zł....