forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kategoria: Księgowość

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

Witam.
Klientka zwróciła mi towar wraz z paragonem, który zaksięgowałam w programie na podstawie raportu dobowego. Z tego co wiem, wypełniam protokół anul...
  • Rozwiązane
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 2 odpowiedzi 2

Witam. Czy istnieje możliwość wpisania do ewidencji: KPiR i VAT zsumowanych wartości za I-VII 2011 czyli przeniesienie z mojego Biura Rachunkowego z którego ...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

• Autor: Danuśka
  • Dodano: 18 sie 2011, 15:25
  • Ostatnio: jddkd (29 sie 2011, 11:51)
Do faktury została wystawiona korekta. Kontrahent zgłosił, że na fakturze korygującej brak jest adnotacji przyczyny korekty, o czy prawdo podobnie mówi rozpo...
  • Rozwiązany
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3

Przy księgowaniu wydatku otrzymuję komunikat: W systemie istnieje już faktura o niższym numerze z późniejszą datą wystawienia. Niezależnie co próbuję wpisać ...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Czy datę wpływu na dokumencie/fakturze zakupu VAT mogę zanotować ołówkiem czy musi to być długopisem lub może ma to być przybita pieczątka i wpis długopisem?
  • Rozwiązany
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1

Do faktury została wystawiona korekta. Kontrahent zgłosił, że na fakturze korygującej brak jest adnotacji przyczyny korekty, o czy prawdo podobnie mówi rozpo...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

sprowadzam towar z chin i mam problem z zaksięgowaniem go.
Prowadzę kpir, jestem na vacie. I teraz tak:

1. Wartość z faktury za towar przemnożyć przez ku...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

wynajem lokali uzytkowych. Jak rozliczac - ryczalt czy PIT
  • Rozwiązane
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 6 odpowiedzi 6

MUSZE WPROWADZIĆ FAKTURĘ ZALICZKOWĄ. MOGĘ OD NIEJ ODPROWADZIĆ TYLKO VAT. JAK MAM TO ZROBIĆ W TYM SYSTEMIE?
  • Rozwiązany
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 2 odpowiedzi 2

W polu NAZWA przy wydruku FAV zjada mi polskie znaki, wstawiając mi w tym miejscu kwadraciki. Wszędzie indziej na FAV znaki są w porządku. Jak naprawić ten b...